5kg za 3 dny?

Od: Datum: 23.11.14 11:11 odpovědí: 11 změna: 24.11.14 14:30

Kolik kg se da zhubnout za tri dny bez jakehokoliv prijmu potravy?

PS: Nehodlam timhle zpusobem hubnout, ale kamoska tvrdi, ze tri dny vubec nejedla, jen pila vodu a obcas si do ni pridala sirup a zhubla 5kg !?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.14 11:13
avatar

Ano, je to možné, ale znamená to, že nezhubla tuk, ale masivně se odvodnila. V počátcích diety to bývá obvyklé, že dochází k odvodnění. Dokonce u hodně obézních jsou to úbytky až 8 kg za týden, ale tuk začíná mizet později.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.14 11:16
avatar

Dobře se vyčurala a vykakala a část z toho by mohla být pravdou. ;) Kontroluj ji zuby. Sklovinu na zubech, jestli ji ji neleptají žaludeční šťávy. Má dobře našlápnuto k psychiatrovi s poruchou příjmu potravy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: leniczka
Datum: 23.11.14 11:22

Tak omyl... ne, ze nejedla vubec. Jedla pouze ovoce a zeleninu to v 9.00, 12.00, 15.00 a 18.00 - nejaky fullyraw zpusob, ci co.

Datum: 23.11.14 11:58
avatar

Raw food je teď velká móda ve stravování. Přinesla to sem zakladatelka firmy, která tu vyrábí předraženou sušenou zeleninu. Zúčastnila jsem se raw festivalu v Běchovicích a nestačila jsem zírat. V podstatě prodejní festival, kde hlavní atrakcí byl prodej této firmy, na pozemcích firmy, vstupné skoro 300, pytlíček sušené zeleniny za horentní peníze. Pár jsem si jich koupila a už dlouho mi nebylo tak špatně, jako večer po těhle hodech. Pak nás paní přesvědčovala, že když budeme jíst květiny z louky a správně dýchat, bude to super. Jiná prodávala banány, které byly 3x tak drahé, ale zaručeně raw čerstvé, podle ní, ty z obchodu totiž nejsou raw atd. Pak tam nasupená Nela Boudová prezentovala nějaký raw dort, zacvičili raw cvičenci a večer byl raw ohňostroj. Ale ten už jsem neviděla, protože se mi začaly dělat mžitky před očima a spěšnými přískoky jsem se zrychleně odebrala na domácí toaletu.

Poučné je i forum k raw stravě na facebooku. Myslela jsem, že si oživím jídelníček nějakými recepty na zdravou stravu, ale každý tam tlačil akorát zeleninové a ovocné šťávy a když tam radili otcovi, který měl syna s diabetes, aby mu vysadil inzulin, že hlavně musí věřit a stravovat se raw, musela jsem odejít.

Hodně lidí se tam vypracovalo k orthorexii, stravovací poruše, charakterizované posedlostí jíst zdravě. Mnoho tam mělo zdravotní problémy z této stravy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.14 15:50
avatar
To je v pohodě. Pokud ji vlákninu, jen se ji vyprazdnily střeva. Alespoň člověk vidí, co nosí v sobě, když vlákninu nejí. Teď uz to půjde pomalej, cca 1-2 kg týdně, ale musí víc jíst 5-7x denně a hlavně pravidelně. Poslední jídlo v 18 hod je špatně, taktéž první jídlo by měla sníst po probuzeni. Jinak hubnout nebude, tělo začne šetřit.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 23.11.14 11:39

Pět kilo je dole hned, každému člověku kolísá váha i o půl kila denně. Ale hodně záleží i na obsahu střev, močáku. Tuk jí neubyl, spíše přichází o svalovou hmotu, až dojde ta, tak pak jsou na řadě tuky a pak smrt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.14 14:19

Hodně záleží na vstupní hmotnosti. Ta dívčina na obrázcích by za tři dny 5 kilo nezhubla ani náhodou, spíš by umřela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.14 15:46
avatar

Ano, možné to je, základní je úbytek váhy vody a odpadu v těle, takže se zbavila obsahu střev, což může být i 2 kg, dál se evidetně brutálně odvodnila, další 2kg, a ten poslední kg má zřejmě, jak už zde taky zaznělo, ze svalů. Shozený tuk žádný.

Kolik jí ubylo cm v pase, přes boky? Při hubnutí jako takovém není důežitá váha, ale míry. Každý, kdo začne makat, aby shodil, tak váhu nabere - ale svaly, zatímco centimetry se budou zlepšovat. Každý, kdo přestane jíst, aby shodil, shodí nejdříve vodu, pak svaly, pak i všechny důležité živiny včetně tuků. Posledním stadiem bývá psychiatrická klinika.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 24.11.14 13:25

Zhubla prakticky jen vodu. Shodim klidně tři kila za den - vyprázdnim se a dvě kila vody. Pro zdraví super, hlavně dehydratace je lahůdka pro ledviny...

V každém případě tohle má smysl leda tak pro závodníka ktarý potřebuje do nízké váhové kategorie. Jako hubnutí pro normální lidi je to nesmysl a jde o zdraví, ani to nemusí být dlouhodobě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.14 14:11
avatar
Ještě ze ses opravil
Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 24.11.14 14:30
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.