Česká pošta - sledování zásilek

Od: Datum: 21.12.12 10:13 odpovědí: 8 změna: 22.12.12 15:56

Mám současnou zkušenost se zasíláním balíků. Dne 17. 12. jsem odeslal témětř dvoukilový cenný balík, doporučeně. Jako občas využívám sledování zásilek prostřednictvím kodů a ejhle, každý den od podání až do dneška mi to hlásí, že balík byl podán na poště u nás, datum a dál nic. Protože balíků posílám hodně, tak toto se mi ještě nestalo, inkrimin. den jsem posílal asi 7 balíků, šest bylo doručeno 19. 12. To jsem tedy zvědav jak to dopadne, kupující už volal, co je s balíkem, musel jsem jen pokrčit rameny. Na druhou stranu musím dodat, že cestou ČP jsem za 3 roky podal asi 500 balíků, neztratil se mi zatím ani jeden - jdu to hned zaklepat, neboť je to asi dobrej počin.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.12 10:19

Tak zkuste na poštu zavolat, ted před vánoci nestíhají a číslo se jen možná neobjevilo v systému. Každopádně podací lístek máte, můžete ho kupujícímu zaslat mailem, aby vám věřil.

Datum: 21.12.12 10:24

Já odesílala také 17.12. paní se ptala, zda chci balík do ruky, že jinak nemůže garantovat doručení do Vánoc. Nechala jsem také zaslat doporučeně, protože se nejednalo o žádnou souvislost s Vánocemi, a možná dorazí až po Vánocích.

doplněno 21.12.12 10:31:

Jojo, to dodání do ruky je rychlé, mně se dneska veze balík odeslaný ve středu odpoledne... jenže také ta cena, že...

Datum: 21.12.12 10:30

Martino, mně to řekli úplně stejně, tak jsem ho poslal jako balík do ruky. Balík byl na Moravě doručen cca 20 hodin po podání na poště.

doplněno 21.12.12 10:42:

Teď jsem se kouknul na ceník - proti jiným způsobům podání rozdíl 20 - 30,- Kč.

Datum: 21.12.12 10:27

Sanyo, pošta má vánoční provoz. Pokud si nezaplatíte službu s garantovanou dobou dodání D+1 (balík do ruky, balík na poštu), pošta žádnou dobu doručení negarantuje. Jelikož je teď balíků hodně a aut a lidí pořád stejně, tak prostě Váš balík čeká na poště na to, až se "na něj najde místo v autě". Prostě se přednostně doručují balíky, kde si odesilatel zaplatil garantovanou dobu dodání. Což jste si vy nezaplatil.

Datum: 21.12.12 11:10

možná se ztratil, možná dojde dnes,nebo zítra

ve stredu po 13.00 hod. jsme objednával a prodejce ho posílal Do Ruky a ve čtvrtek před 13.00 hodin jsem ho vyzvedl

takže spokojenost ;)

Od: jirbar*
Datum: 21.12.12 11:16

No mně byl poslán balík z Brna před třemi dny. Navíc se připlácelo za PILNĚ. A podle TRACK systému je pořád v Brně.

Datum: 21.12.12 13:18

ono taky zrovna pošta nabrala spousta brigádníků, takže jim je jedno jestli se balík ztratí nebo ne

takže vše je v lidech

p.s. pošta mě zatím nikdy nezklamala, ale za to jine přepravní služby ty už několikrát (arogantní, jezdí pozdě i po domluvě, pokud je nečekám dole u vchodu před domem, tak mám smůlu, prostě je toho více)

Od: lena36*
Datum: 22.12.12 15:56

já na balík čekám už 2 týdny a to jsem zadala službu ppl a doufala jsem že to do vánoc dorazí.ale smůla,děti budou mít pod stromek o 2 dárky mín

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.