Zábava pro 11 až 15leté deti

Od: Datum: 17.12.14 15:24 odpovědí: 5 změna: 17.12.14 23:29

ve škole máme poslední den vymyslet něco pro ostatní třídy co by ste navrhlivy já nevím

děkuji předem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.14 17:13
avatar

Po řadu let jsem dělala vedoucí na táboře, ale myslím si, že to, čím se děti tehdy dobře bavily, by nejspíš dneska znuděně odmítly.

Ale píšu kvůli něčemu jinému: jistě to máte za úkol jako třída. V té třídě nejsi sama, je tam ještě 25 či víc spolužáků. A každý může mít nějaký nápad. Některé jsou už na první pohled k ničemu, o několika dalších se dá uvažovat. A z těch vyberete to nej. Jste přece kolektiv, máte na to ještě čas, tak nechtěj, aby si ostatní mysleli, že nikdo z vaší třídy není schopen nic vymyslet. To by byla ostuda. Dejte hlavy dohromady a uvidíš, že společnými silami na něco přijdete. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.14 17:31
avatar

Ochutnávka cukroví, když každý trochu přinese z domova, hraní společenských her, např. soutěže, zpívání koled, někdo přinesl třeba kytaru, někdo flétnu, tamburínu atd. Občas se předváděly nějaké scénky, buď vtipy nebo cokoliv, co souviselo se školními historkami, ale i s tím, co bylo v telce, aby to bylo vtipné. Pokud někdo vyniká něčím (zpěv, hra na něco), tak třeba předvedl ap.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klarahahnova*
Datum: 17.12.14 19:45

říkejte si vtipy?

vymyslete si hry

vymyslete si něco

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonym0002
Datum: 17.12.14 19:54

Zdravím, možná by je mohlo bavit hrát nějaké jejich oblíbené hry proti učitelům. Tím myslím např. florbal, volejbal, fotbal apod. Nešlo by o výhru, takže by nemuseli hrát ti nejlepší z nejlepších, ale každý by se prostřídal. Myslím si, že by se zabavili jak učitelé, tak děti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.14 23:29
avatar

Zkuste si třeba nacvičit scénku (žák - učitel) s omluvami pozdních příchodů do školy. Pokud nemáš dost fantazie, inspiruj se třeba tady: http://www.loupak.cz/video/ka…-pozdni-prichod-do-vyucovani, nebo tady: http://zena.centrum.cz/deti/s…rtaci/clanek.phtml?id=757359. Nebo opačně - předčítání nějaké imaginární žákovské knížky s poznámkami od učitele: http://www.perlicky.kvalitne.cz/.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.