Výpověď ve zkušební době

Od: Datum: 20.11.14 12:29 odpovědí: 3 změna: 21.11.14 21:12

Našla jsem si práci na HPP, (sama, ne z pomocí pracáku) a podepsala jsem smlouvu. Pracovala jsem tam několik dní, ale nelíbí se mi tam a tak jsem ukončila pracovní poměr sama, tedy ze strany zaměstance. Špatné je, že už jsem se stihla odregistrovat z pracáku, kde mi dali 2 papíry pro pojišťovnu. Ale co teď můžu dělat? Zaregistrují mě na pracák zas? Nebo se musí nějakou dobu počkat? A kdo mě v prosinci bude hradit zdravotní pojištění? Co mám říct na pojišťovně? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc*
Datum: 20.11.14 12:47

pokud nenajdete hned ve stejném měsíci dalšího zaměstnavatele, musíte oběhat všechny úřady...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.14 15:35

zajděte na úp a zaregistrujte se znova do evidence. Nebyla jste z úp vyhozená, takže se můžete zaevidovat kdykoli znova.

Pak zajděte s novým papírem, který dostanete na úp, na zdrav. pojišťovnu. Platit nic nebudete. Listopad máte vyřešený, tudíž se stačí kdykoli v prosinci zaevidovat na úp. Stačí být 1 den v měsíci v evidenci úp kvůli zdrav. pojištění, důležité je, doložit evidenci na zdrav. pojišťovně

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.14 21:12
avatar

Pokud jste v písemném zrušení (výpověď je něco jiného) neuvedla vážný důvod, bude se Vám (pokud splníte podmínky pro přiznání) po celou podpůrčí dobu krátit podpora na 45 %.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.