Hra na automatu - název

Od: Datum: 06.03.13 22:54 odpovědí: 4 změna: 07.03.13 10:18

Ahoj chtěl bych se zepat, na jednu hru co jsme hrál jako malej na automatecha ted si nemůžu vzpomenout na jméno.
Ve hře jsem vždycky oběhnul čtverec a ten se mi vybarvil, a tech čtverců tam bylo víc a běhali tak takové opičky, kterým jsme se musel vyhnout. Jestli by jste chtěli více informaci tak poskytnu. Děkuju moc předem za název, byl bych moc rád. Ahoj

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 06.03.13 22:57

Pac-man?

Od: pepr®
Datum: 06.03.13 23:12

Tak nevím jestli je to ta verze s opičkama, ale stejný princip má hra Xonix. Už je předělaná i do 3D. Třeba tady na Googlu zkuste podle obrázku vybrat tou svou.

Od: markos
Datum: 07.03.13 10:14

Ta hra to není. Vypadalo to tak že na obrazovce byli různě tvary (čtverce, obdelníky), ty jsme musel oběhnout do kola, aby se ten daný tvar obarvil, a taky tam chodily takové zvířatka(nejsme si jistý ale byli to něco jako opičky) a ty jsem musel obejít a nebo tam byli 3 hvězdičky, a ty my pomohly k tomu když jsem to zmačknul tak vyskočili. Už si to moc nepamatuju, ale pořád si nemůžu vzpomenout. Díky moc

Od: bambucas
Datum: 07.03.13 10:18

A taky tam byl bonus, zazvonil zvoneček a ta moje postava měla žravou. A po chvilce se to zase vrátilo do normálu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.