Vánoční perlička

Od: Datum: 20.12.12 23:23 odpovědí: 6 změna: 23.12.12 15:29
avatar

Tak tohle jsem si právě přečetl na Facebooku. Já osobně se z toho mohl potrhat smíchy. Co na to řikáte vy?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepazdepad
Datum: 20.12.12 23:31

Já jsem se teda moc nepobavil... Naopak, teď mám skažený zbytek dne! Fakt dík :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.12.12 20:27
avatar

No, říkám na to toto. Jedná se o člověka, který neumí zabalit dárek. Docela ho chápu. Sice nespotřebuji ničeho na tuny, ale vypadá to děsně. A to mám smysl pro krásu. Ale balit dárky neumím. Nebo že by mě to nebavilo?... Asi to bude to druhé. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 21.12.12 20:56
avatar

Že pro tyto případy byl "vynalezeny" dárkové papírové tašky. A máte pokoj s balením.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.12 06:25
avatar

Taky neumím balit. Proto říkávám manželovi, jak je dobře, že mě kdysi sbalil on. Kdybych balila já, jsem sama ještě dneska!

Balím, balím, lepím, mám bílé samolepky, které na vánočním papíru nevypadají nic moc. pak převazuji stužkou. Většinou mi, potvora, praskne. A to veprostřed! Grrrrr *zed*

Mohu napsat, že balení dárků je pro mě noční můrou. S chutí uklidím, uvařím, napeču, vánoční výzdobu vytvořím, jen to balení... Ale na druhou stranu jsem zase holka šetrná a než si dát v Globusu u slečny zabalit dárek za 30 - 50 korun, si říkám. Vždyť je to jen na chvíli, stejně se to hned rozdělá.

Nejvíc mě dokáže naštvat, když zabalím, převazuji a jak utahuji šňůrku, ta mi ten vánoční papír prořízne. A musím začít znova! To bych se radši neviděla.

Vzpomínám na jednu tetu, je už hodně let po smrti. Bávala to paní velice šetrná, po nadílce sebrala vánoční papíry, uhladila je či přežehlila a uschovala. Balila do nich další rok. Až potud dobré, pokud pak vybrala na dárek papír vhodného rozměru, nic se nedělo.

Horší bylo, že ty papíry byly už posané, třeba několikrát. A tak dárek s nápisy: Babičce do postele a Taťkovi pro radost, ve skutečnosti patřil třeba Pepíkovi do dílny. Chachá! To potom byla nadílka jak s komisařem Maigretem, každý pátral, co a komu patří. Aspoň se nenudili. Jaga. *ua*

doplněno 23.12.12 06:28:

Zas ty překlepy, pardon. Bývala to paní šetrná...

papíry byly už popsané... /kdo si myslel, že byly posr..., neměl pravdu...*bzum*/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 23.12.12 12:09
avatar

U nás je to hlavně všechno o mrňatech, to zabalím dárečky a dobře přelepím průhlednou izolepou a napíši, komu dárek patří. Je to babi, děda, máma, táta, Áža, Áda, a vnučka to pak rychle čte, co komu patří a dárky rozdává. Pak se dívám, jak mrňata papír zozbalují a s tou páskou lepicí, jim to déle trvá a je to moc hezké pozorovat, jak zaujatě rozbalují a jsou nedočkaví, co v balíčku bude. Nakonec ty zářící očička, když objeví vytouženou hračku. Tak to vypadá u nás 25.12 - pt

doplněno 23.12.12 13:43:

Přátelé, tohle musíte vidět! Krásná moravská písnička zpívaná v Americe
kostelním sborem s naprosto kouzelným sólistou. Pusťte si to, určitě
nebudete litovat. Je to náádherné!


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.12 15:29
avatar

25. 12.? Vy rozbalujete až ráno? No to já bych se do rána asi mezitím po... *smich*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.