Zaječická hořká - nedostupná

Od: Datum: 19.11.14 21:15 odpovědí: 11 změna: 17.02.15 15:02

Nevím, zda tato moje otázka sem patří. Mohl by mi někdo znalý odpovědět co se děje, že není nikde, dokonce ani na internetu k mání "Zaječická hořká".

Děkuji.

Pokud sem tato otázka nepatří, tak se omlouvám. Jinak to ale zjistit nelze.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.14 22:30

Ptejte v lékárnách.

doplněno 19.11.14 22:32:

A také ve starších, menších krámcích.

doplněno 19.11.14 22:33:

A také ve starších, menších krámcích, není to úplně bez šance, nevím už kde, jednou mě na ni padl zrak, a sama jsem se divila, že je ještě v mání

doplněno 19.11.14 22:39:

Vaše otázka zní - že není momentálně ani možné koupit na internetu? Já jsem myslela, že ji sháníte po obchodech. Takže odpovídám, tak to opravdu nevím proč není na internetu k mání..

Od: pohankaa
Datum: 19.11.14 23:20

Bussi, právě že na Giga-lékárně byla naposledy dostupná v září a navrhují hlídacího psa. Takže to měl asi tazatel na mysli.

Jinak pokud by měl tazatel zájem trošku nahradit tuto minerální vodu zdravou stravou, tak mu doporučím červenou čekanku, velmi chutnou zeleninu, sice trochu nahořklou, ale dá se na ní velmi rychle zvyknout, a pokud by měl hluboko do kapsy, tak při procházce vydloubnout v čistém prostředí pěknou pampelišku, i s kořenem a po umytí skusit sežvýkat, no co dáte. Tyto dvě rostliny obsahují hořčiny, kterých se nám v běžné stravě nedostává a v Zaječické hořké právě tyto hořčiny jsou, kromě jiného. Též je dobrá Bílinská kyselka. Ta je ale opravdu lahodná. Zdravím Pohanka

Datum: 20.11.14 06:11

Správně "bussi", to je ono. Jenže ani na jedné adrese není skladem a stáčírna, Bílinská kyselka, neodpovídá. Proto jsem doufal, že odpoví někdo z Bíliny nebo okolí. Jinak všem děkuji za snahu pomoci !

Datum: 20.11.14 07:08

Zdravím,Bílinská kyselka je k mání přímo v jejich stáčírně.

Datum: 19.11.14 22:42

Asi před rokem jsem četl, že je dobře prodejná v Číně, takže je to jasné.

Od: zajecice
Datum: 20.11.14 07:17

Zdravím,

já ji kupuji u nás v COOPu, zrovna mám jednu otevřenou, ale třeba zase v jiném COOPu ji nemají, ale v některých jo. Dokonce když dojde , tak mně prodavačka COOPu už informuje, že objednala. Zaječická hořká je bezva. Takže zkuste COOP.

Od: zajecice
Datum: 20.11.14 16:12

Tak mi to nedalo a dočetla jsem se, že podle EU asi skončí, nebo nějak upraví kde bude prodejná, páč to není ani pití, ani lék-- názor dle norem EU, takže kdoví...podobný problém se týká i Šaratice.

Zdroj net, je tam kolem toho spousta infa. To mě ještě děsí co vymyslí EU na bazény na zahradě, páč nato mají taky platit nová pravidla, o tom vyšel nejeden článek už před měsícem.

Hned si jdu koupit do COOPu ještě jednu, jestli bude...

Od: makpotraviny
Datum: 21.11.14 20:39

www.makpotraviny.cz Zde je dostupná

Od: dusanaus
Datum: 15.01.15 20:37
Firma BHMW uzavrela smlouvu s cinskym klientem a exportuje vsechnu vodu prave tam nebo do USA za velke $! podivejte se na jejich stranky nebo Facebook, kde se s tim jeste chlubi. U nas to preci za ty drobne prodavat nebudou! Zapomente na ni, protoze nam jako dodavatelum neprodali vodu jiz 9mesicu. Tvrdi nam, ze je sucho a neni voda. To urcite!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.