Písnička od Kortiny znáte?

Od: Datum: 03.02.15 15:23 odpovědí: 7 změna: 03.02.15 17:50

Dobrý den, na dětském kanálu (nevím, jak se to jmenuje přesně), kde neustále zpívají, hraje kapela KORTINA a mají písničku "Indiánský tanec", která je na jejich cédéčku (Kortina deťom). Dětem se ta písnička strašně líbí, ale na youtube není ani nikde jinde sem ji nenašla. To jejich cédéčko se mi nechce kvůli jedné písni kupovat.

Proto se zeptám tady, zda by se nenašel někdo, kdo by tuto písničku měl nebo by ji na netu uměl najít. Byla bych vděčná, děkuji. Ivanuška

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.15 15:39
Datum: 03.02.15 15:48
No já myslím že tam budou k mání jen krátké ukázky. Já osobně bych napsal do google "kortina detom+ulozto " a myslím že bych dlouho nehledal :-D
Od: ivanuska
Datum: 03.02.15 16:30

Tak jsem zkusila podle vás, ale bohužel nic :(

Datum: 03.02.15 16:31

Díky, ale je to opravdu jen demo.

Od: host
Datum: 03.02.15 16:42

Není jednoduší prostě CDčko s písničkami Kortiny koupit a děti si ho mohou pouštět kdykoliv a nejen jednu písničku, ale všechny? Bzum, bzum, breke keke, bzum bzum breke keke... atd. Stejně jako další písničky pro děti s Míšou Růžičkovou a další. Vždyť muzikanit také nehrají zadarmo jako dobrovolnickou akci zet, potřebují zaplatit nahrávací studio, kostýmy, distribuci, atd, a chtějí si vydělat na chleba.

Datum: 03.02.15 17:09

ALe jo, to máte pravdu, že muzikanti nehrají zadarmo, ale dětem se líbí jen ta jedna. Míšu máme taky rádi. CD sice nemám, ale v televizi to se děckám líbí.

Od: host
Datum: 03.02.15 17:50

máte pravdu, v televizi je teď v pořadu Písnička tolik písniček pro děti, že si mezi nimi najdou nějaké své oblíbené, stačí si pustit televizi a dívat se, vždy jsou nějaké zajímavé písničky. Nebo se děti podiví i starším písničkám s texty F.R.Čecha, třeba Tygr, tygr, tygr z Indie..., nebo My máme parní stroj, úžasné síly zdroj, atd... nebo některé písničky Ivana Mládka, například Švadlenka, Madlenka... Železniční vlečka porazila křečka,... Jožin z bažin, atd... nebo i některé pěkné lidové.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.