Ukrajina v. Česko

Od: Datum: 16.12.14 10:20 odpovědí: 4 změna: 16.12.14 14:35

Na Ukrajině rozprodán vojenský materiál několika šikovným podnikavcům, nýní část zbroje za vyšší cenu prodávají podnikavci zpět Ukrajinské armádě, tak jsem to četl v Rakouském tisku. Nevím jak to bylo v Česku, ale nýní při dozoru armády stěhování munice z Vrbětic do Květné, mi některé kroky připomínají Ukrajinu. Má někdo v tomto přehled, když v právním státě se vojenský materiál rozprodá podnikavcům, bez ohledu na jeho další osud, zabezpečení a kontroly komu je dále prodán, možná i teroristům .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janplinto*
Datum: 16.12.14 11:26

Imex Group patří mezi typ firem, jejíž majitelé vládnou vládám, potažmo vládě takového loutkového státu, jakým je ČR. Situace na Ukrajině mě zajímá jen do té míry, kolik peněz z českého eráru hodlají Zaorálek s Vopěnkou vyhodit do luftu na léčení Majdančiků a podporu ukrajinské loutkové vlády. Nijak nezastírám, že bych jim nedal ani korunu a nepřijal jediného Ukrajince jako politického uprchlíka, zvláště za současné situace, kdy po svržení Viktora Janukovyče na Ukrajině oficiálně zavládl Ráj na Zemi. Samozřejmě chápu, že se mě druholigový ostravský dramaturg se sudeťáckým samozvaným lesníkem asi ptát nebudou. *vezen*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: podlampou
Datum: 16.12.14 11:56

Jak už tu ale jednou padlo v jiné diskusi. Existuje nějaká organizace, která spojuje-druží nespokojence s EU, kteří pak mohou, když už nic více alespoň protestovat na ulici, vyjadřovat prostě všeobecnou nevoli s postupem vlád, EU?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jeje
Datum: 16.12.14 12:26

Zbraně jsou běžné zboží, stejně jako rohlíky. Jediným rozdílem je, že na legální prodej zbraní nestačí jen živnostenský list. Tedy nedělejte z toho žádnou modlu. Někdo vydělává na jídle, jiný na hračkách a třetí na zbraních. Že se tím zabíjí nikoho moc nezajímá - nebuďte puritán.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 16.12.14 14:35

Ale to se ptejte našich poslanců, co schvalují takové záákony.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.