Kniha o bylinkách- jaká?

Od: Datum: 15.12.14 20:50 odpovědí: 2 změna: 16.12.14 11:31

Dobrý den, přítelkyně se začala hodně zajímat o bylinky a přírodní léčitelství. Dělá z nich čaje a různé léčivé přípravky apod. Moc se v této oblasti nevyznám, lépe řečeno vůbec.

Proto bych se chtěl zeptat, jestli byste mi mohli poradit nějakou knihu, která je podle vás dobrá. Na internetu jsem našel mraky knih ale, jak jsem psal výše, v oblasti se neorientuju a nedokážu vybrat tu nejvhodnější.

Děkuji za rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: qt
Datum: 15.12.14 22:55

Doporučuji http://knihy.abz.cz/prodej/fa…akobotanika-semenne-rostliny. Nevím, jestli je to, co hledáš. Imho knihy o přírodním léčitelství obsahují dost nesmyslů – rostliny s neověřenými účinky, které ale jsou součástí 6000 staré primitivní medicíny, proto musí dle autorů fungovat. Tahle kniha je vědečtější, u jednotlivých druhů rostlin jsou napsané účinky (tuším latinsky, ale je tam snad slovníček). Pro někoho, kdo si chce bylinkama fakt pomoct ideální volba.

Datum: 16.12.14 11:31

Dobrý den,zkuste vybrat nějakou od Mgr.Jarmily Podhorné,zabývá se bylinkami už mnoho let a její vědomosti v tomto oboru jsou zcela jistě důvěryhodné.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.