Vánočka - kde ji v OV koupit?

Od: Datum: 15.12.14 20:27 odpovědí: 6 změna: 16.12.14 18:42

Zdravím všechny. Prosím vás, nevíte, kde by se dala v Ostravě koupit dobrá vánočka - myslím takovou, která by nebyla z mraženého polotovaru? Díky. *nevi*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.14 21:16

farmářská prodejna Náš grunt

doplněno 15.12.14 21:31:

Ještě jsem našla Chuť farmy, a někdy se dají sehnat na farmářských trzích, ale většinou je lepší se na ně zeptat a objednat, někde chtějí zálohu

Od: panvanocka
Datum: 15.12.14 21:28

V Porubě u rondlu v místní pekárně. Cenově je tam dražší pečivo, ale o to kvalitnější a chutnější. A velmi dobrá pekárna je i ve Vítkovicích na míráku (prodávají i večer, když zrovna pečou na další den).

Datum: 15.12.14 21:43

V Ov i v jejím okolí je spousta malých pekáren, které mají dobré pečivo oproti supermarketům. Chce se jen poptat místních starousedlíku. Odkud přesně jste (stačí obvod), možná si vzpomenu, zda tam v blízkosti nějakou pekárnu nemáte?

Datum: 16.12.14 17:47

Jsem z 8.obvodu

doplněno 16.12.14 17:47:

Z Poruby

Datum: 16.12.14 18:42

Ano, znám velmi dobře 8 obvod. Tak to máte pekárnu hned za rohem, u Věžiček. Určitě tušíte kterou myslím. Tam jsem jednu dobu rád nakupoval. Teď přemýšlím, že bych si tam pátek zašel něco koupit, když budu v Ově.

Jak taky někdo kvitoval co jsem již zmínil. V Ostravě a i v jejím okolí je spousta dobrých pekáren, kde pečou dobré pečivo a hlavně úplně rozdílné chuti. Ne, jako pečivo jedné nespecifikované chuti ze supermarketů.

Jinak pokud chcete relativně dobré a levné pečivo, tak si zajděte na procházku k do Lidlu k Duze. Myslím, že ze všech supermarketů v Ově je asi nejlepší.

Datum: 16.12.14 08:26

V Ostravě je na každém rohu soukromá pekárna. A každá z nich bojuje s konkurencí o přežití, takže pečivo je v nich vždycky skvělé!

doplněno 17.12.14 07:51:

panvanocka, opravdu si myslíte, že v Lidlu zadělávají na těsto? Tazatelka chce z nemraženého těsta.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.