Poradíte mi s mobilem?

Od: Datum: 15.12.14 18:05 odpovědí: 6 změna: 16.12.14 20:20

Ahoj, kupuju si mobil :)

odkaz: http://isicnadeluje.cz/?utm_s…bil&utm_campaign=socialsharks
Nevypadá špatně, ale je 5 palcový displej, což bude asi velké, nevíte, kolik je to na výšku a šířku cm?

A vůbec, myslíte si, že je to dobrý nápad brát tento? Má s tím někdo zkušenost? Díky za všechno!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 15.12.14 18:13

má ho neteř a je s ním spokojená,hlavně kvúli 2 simkám.Je sice větší,ale má to výhodu, že na takovém displeji je vše čtitelnější.

Od: hankadvorakova
Datum: 15.12.14 18:14

děkuju a nevíš ještě rozměry cm šířku a výšku?

Od: pepr®
Datum: 15.12.14 18:16

Celý telefon je 145x70x8,3mm

A displej je 111x62mm

Další množství parametrů zde

doplněno 15.12.14 18:20:

Plus tady je videotest od profesionálů z Mobilmanie (jakože to mají chlapi jako zaměstnání)

Datum: 16.12.14 20:04

Osobně mám Windows phone a spokojenost. Mám Nokii Lumii 520. S Prestigiem zkušenost nemám, ale co jsem slyšela Microsoft nedá svou platformu na ledacos, klidně bych do toho šla. Za ty prachy to vypadá slušně. Nebo na jaře bude s WP 8.1. v prodeji snad i v ČR Lumia 535 od Microsoftu, je to low-end se slušnými parametry a prodejní cena by snad měla být okolo 4000 Kč. No abych podotkla, Windows Phone je uzavřený systém a když se bude aktualizovat, tak možná na jiných přístrojích než od Microsoftu bude aktualizace o něco později. Na druhou stranu by měl být WP bezpečnější než Android, ale na druhou stranu nemá k mání tolik aplikací. Ale naprostá většina těch, co potřebuji, k mání je.

doplněno 16.12.14 20:12:

tak oprava: Lumia 535 již je k mání, dual sim třeba u czc.cz za 3290 Kč :)

doplněno 16.12.14 20:15:

no já čučím, oni ho mají i v Datartu už :)

jinak odkaz na srovnávač Heureku zde

doplněno 16.12.14 20:18:

jéje oni všude chystají naskladnění, takže zatím prd, ale snad brzy by k mání být mohl :)

Od: win
Datum: 16.12.14 20:20

Hanko, pokud jste doposud měla operační systém Windows Phone, pak si kupte něco od Nokie, resp. Lumii. Pouze Lumia má řádnou podporu od Microsoftu. Pokud jste doposud měla mobil s operačním systémem Android, zůstaňte u Androidu. Přechod není úplně jednoduchý. Žádné aplikace nejsou kompatibilní. Pokud máte nějaké nakoupené na Google Play, vše přijde vniveč. Pokud máte telefonní seznam uložen v cloudu na GMailu, pak si budete muset pro plnou funkčnost založit účet u MS na www.outlook.cz . Prostě zůstaňte u systému na který jste zvyklá. Když WP pak Lumii. Je to jednoduchý systém, vcelku pochopitelný, ale nečekejte žádné extra nastavení ani extra aplikace ke stažení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.