Vysoký holky

Od: Datum: 15.11.14 23:00 odpovědí: 9 změna: 16.11.14 11:16

Ahoj.

Píšu sem, protože mi není tak docela jasné, jak má vypadat ,,dokonalá" holka. Obzvlášt teda myslím výšku. Jako...chctěla bych znát názory neovlivněných lidí. Kdykoliv se totiž zeptám přátel řeknou že, to je normální. Já si ti tak ale nepřípadám. Tak jaký máte názor na holky nad 180cm Vy? Děkuji zaa odpověd :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.14 23:07

Dokonalá holka neexistuje, když se holka někomu líbí, věř mi, že se na výšku nedívá ;) Nad 180cm? Proč ne?

Datum: 15.11.14 23:13

"Dokonalá" holka neexistuje, každá je pro někoho ta "nej". Dokud bude výška vadit Vám, může vadit i jiným.

Přestaňte sledovat svou výšku a názory přátel a uvidíte, že bude vše v pořádku.

Od: lind
Datum: 15.11.14 23:19

Hehe no asi jsem se špatně vyjádřila. Nemyslela sem dokonalou, ale každý má nějakou představu. Ptám se co si myslíte Vy :D

Datum: 16.11.14 11:05

Myslím si to, co jsem napsala: Dokud bude výška vadit Vám, může vadit i ostatním. Přestaňte ji řešit.

Od: ria®
Datum: 15.11.14 23:19

Takto vysoké holky to mají těžké.. jakékoliv blbnutí, nošení, a já nevím co, je skoro nemožný... Většina kluků je menších., nebo holku neunesou.. Ideální výška je podle mě 160-170cm.. já mám bez mála 180cm a všichi kluci v okolí jsou prťaví.. :(

Od: trtr
Datum: 15.11.14 23:41

Zdravím, já právě mám rád holky zase vysoké, moje výška je 197 cm. Ale když je holka pěkná, tak je to jedno ať tak či tak, výška se dá srovnat. ;), ;)

Od: lind
Datum: 15.11.14 23:46

Hmm. :D no kéž by víc takových kluků bylo i v mém okolí :D Ale děkuji :)

Od: trtr
Datum: 16.11.14 00:03

Tož u nás je to naopak, ale to se poddá.

Od: buss®
Datum: 16.11.14 11:16

Dokonalí mohou být tak v románech. Co s tím má společného výška? Neměl být jen dotaz na výšku a jak se s tím srovnat? Prostě takové jsou, jsou tencí, tlustí ..., mohou si vzít třeba i trpaslíka, pokud ti jde o vztah, dívej se kolem sebe. Pokud nemáš jiné starosti, je ti hej.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.