Silvestrovské představení Brno

Od: Datum: 14.11.14 21:52 odpovědí: 1 změna: 15.11.14 12:18
avatar

Chtěla bych získat informaci o tom, kde v brněnských divadlech se koná nějaká akce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.14 12:18
avatar
Jihomoravská metropole tradičně nabízí i 31. prosince znamenité divadelní zážitky. O silvestrovské produkci Městského divadla Brno jsme informovali již včera, takže jen stručně.
Na Hudební scéně se rozezní v osmnáct hodin rockový muzikál Mozart! a zda se i v tomto představení diváci dočkají nějakého překvapení zatím zůstává v utajení. Zato dění na Činoherní scéně slibuje pravou silvestrovskou zábavu. Po představení komedie Blbec k večeři zde propukne nefalšovaná silvestrovská noc, která skončí až s ranním svítáním. Chybět nebude cimbálová muzika, orchestr MdB, diskotéka Jindry Eliáše, bohatý raut o několika chodech, půlnoční přípitek a řada dalších překvapení. Na obě představení ještě zbývá omezený počet vstupenek, veškeré informace případní zájemci získají telefonicky. Zatímco lístky na Mozarta se pohybují v obvyklých relacích, vstupenka na celonoční zábavu vyjde letos na 2.510 korun. Muzikál ale letos zavítá i do Janáčkovy opery Národního divadla Brno v podobě koncertu „Slavné muzikálové a filmové melodie“. Ty přednesou přední sólisté Csilla Boross, Pavla Vykopalová, Tereza Merklová, Jana Wallingerová, David Nykl, Zoltán Korda a Jakub Tolaš. Dirigentem a průvodcem večera je Caspar Richter, uznávaný nejen jako interpret klasické hudby, ale rovněž jako velmi úspěšný dirigent a spolutvůrce muzikálů. V distribuci je ještě několik vstupenek v cenovém rozpětí 200 – 650 Kč. Koncert začíná v 17:00.
Pro úplnost uveďme, že Mahenovo divadlo inscenuje od 18 hodin již vyprodanou rozvernou komedii Škola žen.
Zdroj :musical-opereta. Cz
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.