Láska k řediteli

Od: Datum: 12.11.14 16:41 odpovědí: 5 změna: 13.11.14 16:02

Ahoj mám takový problém bude mi 15 a už asi 3 roky sem zamilovaná doředitele naší školy prosím neříkejte že je to jen platonické.Vždycky když už si řeknu že už ho nemiluju tak se stane něco po čem se do něho zamilujuju ještě víc. například jednou sem ho potkala u školy a on zrovna vyšel tak já jenom dobrý den on dobrý na koho čekáš já na kámoše on aha já nevíte kolik je hodin on jo 15:30 já děkuju on rádo se stalo a pak nechceš svézt? nevím proč sem taková kráva a řekla sem ne děkuju ale stejně to nemá logiku řeknu že na někoho čekám a on takhle. Nebo když píšeme test tak mi radí dopovědi nedávno jsme psali z mapy a já si sním povídala a on mi ten test ukázal jak bude vypadat už mi i pradil s odpovědí nebo jel za mojí mamkou do práce jenom kvůli tomu aby jířekl že píšeme a to nemám špatné známky na výzo jsem měla 2 prej že řekl tohle: ať se můj mišánek milovaný naučí na ten test. Naši si to nevymyslely protože sem se ho ptala jestli to je pravda. on že jo je a já jenom vy mě máte rád vám na mě záleží a on no mám tě rád záleží mi na tobě. mě na vás taky záleží to vy ale víte a on vím vím. mohla bych se takhle rozepisovat dál a dál je toho víc. kařdopádně prosím o radu neříkejte ať na něho zapomenu chtěla bych mu to dát najevo ale tak aby to pochopil a chtěla bych vědět váš názor a takyjestli znáte někoho s podobným problémem děkuji. Anchelest.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.14 16:45

Šťastný to ředitel ! Když si chvíli počká, tak se bez rizika poměje!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.11.14 16:56

jsem se pobavila

doplněno 12.11.14 16:56:

mišánku maličkej

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 12.11.14 16:58

No platonická asi ne, ale naivní asi ano. Jo klidně je možné, že se mu líbíš, sice nevím jak vypadáš, ale chlapům se prostě mladý holky líbí. Ale představa, že by to nechal zajít někam dál, tomu prostě nemůžeš věřit. Jeho by to dost možná stálo flek a navíc si myslím, že sám má dostatečný bloky na to, aby to ani nedopustil. Ale určitá blízkost mu může vyhovovat a uspokojovat ho, proto projevuje takovou náklonost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mili*
Datum: 12.11.14 17:59

Chlapík je dost odvážný, píšeš, jak se k tobě má a u tebe taky vidí, že se ti líbí. Divím se, že nedal včas zpátečku, aby se pak nedivil. Není nic horšího než dávat nějaké naděje pubertačce. Milovaný Míšánek to at si říká svý starý doma, to je učitel? Ani rodičům to nevadí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: heliot101
Datum: 13.11.14 16:02

To bude nějaký úhyl :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.