Dostihy a sázky

Od: Datum: 02.11.14 16:23 odpovědí: 2 změna: 02.11.14 17:03

Ahoj, často hrávám hru "Dostihy a sázky" a nějak se s kamarády nemůžeme shodnout na pár věcí.

Je pravda, že na pole "Parkoviště" můžeme dát peníze pokud mám něco zaplatit přes karty "Finance"? Hráč, který se tam pak dostane si může peníze vzít.

Když mě karta "Náhoda" pošle o 3 pole zpět a dostanu se na políčko "Finance", musím pak otočit kartu "Finance"? To samé platí když mě karta pošle na trenéra, nebo na koně Napoliho? Můžu si toho trenéra koupit, nebo toho koně? Nebo se jenom vracím na ty políčka, ale dál nehraju?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.14 17:02

To s parkovištěm se tak hrát může, ale v pravidlech to není, tam je parkoviště jen jakoby odpočinkové políčko. Takže záleží na domluvě. My to hráli tak, že peníze z Náhod a Financí šly normálně do banky, peníze z "pokut" na hracím poli šly na parkoviště, kde si je ten co na něm zastavil vzal. Nejednalo se tedy o takové velké sumy.

Pokud někoho někam navedla karta Náhoda, dle mě (opět jsem to v pravidlech nenašel) se toto políčko bere, jako bych na ně normálně stoupnul během hry, tedy se všemi právy a povinnostmi (vzít kartu Finance, možnost koupit si koně, ale také povinnost zaplatit za prohlídku stáje (Napoli s hlavním dostihem byl pěkně mastnej *smich* )...).

Datum: 02.11.14 17:03

Doporučuji to udělat jaky my prostě máme domluvená pravidla, která nám v těchto případech vyhivují a tedy pokud se na políčko vracíme tak nená možné jej koupit a ani kartu finance si při návratu bebereme, ale pokud se na jakékoliv někým vlastněné pole vracíme tak se platí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.