Jak zapůsobit na kluka

Od: Datum: 02.11.14 08:03 odpovědí: 12 změna: 05.11.14 17:14

Už jsem se jednou otázku ohledně tohohle tématu dávala - https://www.poradte.cz/volna-…/10953-hrozne-se-mi-libi.html

Jde o toho samého kluka včera jsme ho s mojí nej. kámoškou potkali venku na hřišti byl tam s klukama sem tam na nás něco křikli a pak odešli. Kámoška navrhla že ho půjdem špehovat došli jsme za ním až na fotbalové hřiště a koukali se jak hraje fotbal pak jsme ale chtěli jít blíž několikrát nás viděl ... Jeden z kluků co tam byli s ním nám řekl nány ( nedivím se mu :D ) ale kuba mlčel jen se na nás díval... Bylo nám to trapný tak jsme začali dělat že cvičíme ( obě totiž chodíme na atletiku) a začali jsme tam běhat... Pak jsme odešli domů... To celé by nebylo tak hrozné kdyby se nestalo tohle: s kámoškama jsme hráli ve škole úkoli a my jsme jedný kámošce dali úkol aby šla za Kubou a dala mu papírek a na něm že ho miluje ale ona na papírek napsala moje jméno a až mu to dala mi to řekla vylo mi trapně a byla jsme naštvaná mám ho totiž moc ráda chtělo se mi i brečet ... Mám ho moc ráda a chci na něj zapůsobit ... Proč vždycky když se něco semele jen mlčí... :( prosím poraďte :(

doplněno 04.11.14 17:27:

Ten kluk má Facebook ... dřív na něj nechodil a jednou na na něm byl a já mu napsala - taková normální konverzace a taky jsem mu napsala že na fb asi moc nechodí že ho tam moc nevídám a od té doby je online skoro pořád - vím že je to asi kravina ale může to něco znamenat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: whoknows
Datum: 02.11.14 08:43

Tak v první řadě nikoho nešpehuj, a ani si na nic nehraj, buď prostě svá. Nemá cenu něco skrývat, protože by se stejně nakonec ukázalo "tvé pravé já". Kluci mají rádi normální holky, se kterýma si můžou normálně pokecat, a né nějaké holky které je špehujou apod. Normálně za ním dojdi a zkus si s ním povídat, pokud sama nezačneš, ničeho nedocílíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 09:19

Děkuji za odpověď snažím se být svá ale hrozně se stydím ...

doplněno 02.11.14 18:06:
Datum: 03.11.14 02:35
avatar

Hetty, zklamu tě, ale podle mne už nijak. Už jsi s kamarádkami a kamarády pokazila, co se dalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.11.14 21:22
:(
Od: dfdff
Datum: 04.11.14 19:03

vůbec nic nepokazila..! jen zustan stále svá...hlavně nebuď jako nějaká fiflena, která si hraje na modelku s nosem nahoru...dej mu čas...taky není blbej

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc*
Datum: 03.11.14 21:34

počkejte si pár let, dočkáte se

Ve škole jsou první lásky a první zklamání ... za pár let může i ten kluk vyrůst a budete se k sobě hodit... není kam spěchat, máte před sebou hodně dlouhý život :)

A takových lásek také ještě může být ... hooodně :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.14 17:31
avatar

Víš co? Normálně ho někam pozvi. Ne do hospody, ale třeba do kina nebo si vymysli záminku, aby ti pomohl s matikou, s počítačem, přestěhovat skříň, něco ve škole ap., zeptej se ho, jestli tomu nerozumí, co probíráte, ale něčemu, o čem víš, že on uní. Uvidíš, jak zareaguje. Když nijak nebo se vymluví, tak to budeš moci zahodit za hlavu a zabývat se někým jiným, i když to bude trochu bolet. Ale stále si dělat naděje a chodit kolem něj jako pejsek, je bolestivé.

Podívej se na FCB na akce, napiš si status, že někam jdeš a sdílej akci. Uvidíš, jestli se tam připojí též, že půjde. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.14 17:47

Asi to zkusím ale budu se muset hoodně dlouho odhodlávat... mám hrozný strach z odmítnutí ale snad to zvládnu - Děkuji za nápad

Datum: 04.11.14 17:49
avatar

Odmítnutí je nepříjemné, ale k životu patří. Když odmítne, popláčeš si, ale otevře se ti srdce a začneš se rozhlížet jinde, kde narazíš na někoho, kdo by tě chtěl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.14 19:43

Od: hmm
Datum: 05.11.14 16:46

FB sice nemám, ale pokud je to tak, jak píšete, možná s radostí či zájmem čeká na další pokec..., a jelikož vás neodpálkoval, tak tam může být jiskřička... nebo zvědavost?

Držím palec :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.14 17:14

Díky za názor trošku jste mi dodal(la ) odvahu

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.