Justin Bieber

Od: Datum: 01.11.14 22:58 odpovědí: 26 změna: 03.11.14 19:05
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.14 23:07
avatar

Talentovaný, rozmazlený. Takovým se říká "zasažen náhlým blahobytem".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.14 23:15
avatar

Nic moc, takový zpívající samponek... Ale pubertackam se muze líbit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.14 23:17
avatar

Dvacetiletý fracek co si myslí, že za peníze koupí všechno, talent to je bezesporu ale až příjde pád z výšky nevím zda ho ustojí. Ovšem informace o něm, mám pouze z bulváru a tak to může být úplně jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nik123
Datum: 02.11.14 14:35

To je právě to nejhorší, všichni lidé ho berou jako mediální osobu, která miluje jen peníze a slávu. Ale tak to máte s každou celebritou. I o ostatních říkájí, že jim sláva stoupla do hlavy a tak podobně. Tak proč se to řeší jen u Justina a ne i u těch ostatních? U nich se nad tím mávne hlavou a řekne se: " Sláva ji stoupla do hlavy, ale má dobré srdce a na lidech ji záleží". Vy si myslíte, že JB je jen chodící figurka, která nic neumí. Pak mi řekněte, když jak vy všichni píšete, že nic neumí, tak proč je tak slavný a má miliony fanoušků na světě, kteří s láskou chodí na jeho koncerty?

Jo a pro některé, kteří si myslí, že, jak rychle se objevil, tak rychle zmizí - vy si myslíte, že 7 roků je málo? V této době?

Nesuďte ho, on se třeba v této době věnuje milionům fanouškům, zatím-co vy sedíte na zadcích a urážíte ho.

A teď pojďte do mě, snesu to, ale zajímají mě vaše názory po tomto komentáři.

Datum: 01.11.14 23:21

Tak tak, sláva mu stoupla do hlavy a myslí si, že může všechno, ale jinak je mi celkem lhostejný, některý písničky nemá špatný, talent rozhodně má. Spíš mi vadí ty lidi co nadavají jemu a ostatním lidem stylem "Bieber je gay a jestli ho posloucháš, tak si taky gay" Nejsem jeho zastánce a jeho chování nepodporuju, já být jeho rodičem, tak bych mu to zatrhnul už dávno, ale nechápu proč ho tolik lidí přímo nenávidí a smějou se těm co ho mají rádi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 00:30
avatar

Vážně by mne zajímalo, kde vidíte/slyšíte nějaký talent. Hlas nic moc, jedna poloha, nevýrazný, bez barvy, ... Nechápu, že se někomu může líbit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 02.11.14 00:38
avatar

Dobrý den, zeptejte se za pět let - patrně budete dostávat odpovědi: "A kdo to je?" Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 02.11.14 00:48
avatar

Je to typ roztomilého mladého zpěváka, co se líbí holčinám (my jsme měli Lucku Vondráčkovou) :)..

Do 20 ti let si koupit dům v NewYorku, řídit nejlepší auťáky je určitě něco.. Otázka, jeslti se udrží, nebo ho nahradí zase někým roztomilejším a mladším..

Já od něj vlastně ani nic neznám :))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 02:53
avatar

Já když ho slyšel poprvé, tak jsem si myslel, že to zpívá nějaká holka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 02.11.14 09:24

Za kvalitní hudbu to nepovažuji. Je to v podstatě jen ultra komerce, nedělá to z lásky k hudby, ale z lásky ke slávě a penězům. Je to prvoplánová, bezemoční, primitivní hudba. I lidovky nebo dechovky jsou neskonale lepší. Ale puberťákům se to líbí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 15:39
avatar

Asi takhle:

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 17:39
avatar

Pozér s nezajímavým hlasem i repertoárem, která zaujme skutečně jen (i když početnou) skupinu pubertálních holčiček. Dobrá hudba to není ani omylem. Na tuto skupinu cílí dost podobných pseudozpěváků a skupin, není těžké se jim zalíbit. Je to úplně normální, za nás se žrali Lunetici nebo A-tak a podobné, kteří za pár let zapadli.

A místo toho, aby na něj rodiče dohlédli, z něj nechali udělat trapnou figurku, co sází průser za průserem. No, pokud se to někomu líbí, jeho věc. Pro mě je to odpuzující.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 19:04
avatar

Je mi "ukradený". Neposlouchám ho, tak mne nezajímá.. To samé platí pro ostatní hvězdičky. Dost lidí si neuvědomuje, že se chovají úplně stejně jako on, nebo ještě hůř. Problém je ten, že on je známý a jde vidět, zatímco tací jako on co známí nejsou, tak ty nikdo nekritizuje.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nik123
Datum: 02.11.14 20:45

No právě, je známý a známým se jen tak nestal, musel si to vydřít, aby byl tam, kde právě je. Má několik alb, miliony fanoušků na celém světě a hlavně má srdce, ten, kdo tvrdí, že nemá tak je s prominutím blbec. Každý má srdce a zaslouží si uznání. On si stoprocentně uznání zaslouží. Taky si prošel vším zlým a on sám se tím vypořádal. No a když udělá nějakou tu klukovinu - nó bóže, každý si trošku za mládí zařídil. Dostává mě jedna věc. "Člověk udělá milion dobrých věcí a nikdo o tom neví. Uděláte jednu chybu a ví o tom celý svět". Vyplívá z toho to, že se nedívejte jen na povrch, ale i do vnitra. Takový může být každý.

Od: ben®
Datum: 02.11.14 20:57
avatar

Dobrý den, proč jste se tady ptal/a na názor na tu osobu, když v tom máte tak jednoznačně jasno?

Když Vám tady napíší, že je to můj největší oblíbenec, tak už budete spokojený/á? Co pro Vás ještě můžeme udělat v této "problematice"? Zdravím!

doplněno 02.11.14 21:27:

A proč ho tak propagujete? Vy máte svůj názor, tak ho ponechte i jiným. Já např. mám k tomu člověku naprosto neutrální vztah - byl, je a asi i bude. Jeden ze človíčku na planetě, který má momentálně o něco více viditelný obličej.

doplněno 02.11.14 21:35:

Ne, myslím, že propagace tohoto člověka zakázaná není.

doplněno 03.11.14 08:21:

JB nebo pan Kalousek - mnoho lidí je nesnáší, ale proč je propagovat a přesvědčovat ostatní? Kdo má mozek, tak je (většinou) schopen i vlastního názoru. Možná JB milujete na protest proti jiným, kteří ho zrovna nemusí, ale i to je jen Vaše věc. A já si s JB nedopisuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nik123
Datum: 02.11.14 21:18

Já jasno v tom mám, ale zajímá mě jakým důvodem ho ostatní nemají rádi nebo dokonce nesnáší. Většinou jsem jen slyšela od ostatních, že je gay a nic víc. Je tak hrozné, že chci vědět více, proč ho tak strašně nesnáší? Že chci o JB taky napsat něco dobrého a dostat to mezi lidi? To jsem opravdu tak srašný člověk, že chci, aby ho lidé alespoň uznávali a ne nesnáviděli? To mi promiňte, že vůbec žiju, když se tady nedá ani nic napsat...

Datum: 03.11.14 01:34
avatar

Nevydřel si nic a neumí nic pořádného ("zblbnout" mladé holky není žádné umění). Nepotřebujete si nějak zdůvodnit, proč se o něj zajímáte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nik123
Datum: 03.11.14 06:58

Zajímám se o něj, protože je to člověk stejný jako každý jiný, ale s velkým srdcem a lásce k fanoušků. Jestli aspoň nevidíte, že na fanouškách mu záleží, tak to je vaše věc, ale když píše na twitter, tak pokaždé vyjadřuje, jak muziku miluje a svoje fanoušky taky. Vy mě nemůžete přesvědčit ho nemít ráda. On sám se mě to snaží přesvědčit, ale nějak to pořád nejde.

Nesnáším jednu věc. Jusina Biebera nesnáší hodně lidí, tak já ho budu nesnášet taky, abych zapadl.

Datum: 03.11.14 08:05
avatar

Stejný pozér, jako on ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.11.14 08:06
avatar
Jezkovy voci, to jsou ale zvasty. Nikdo te tu nepresvedcuje, abys ho nemela rada, a pokud ti jsou proti srsti nazory tech, kteri JB nemaji radi, tak se priste radeji neptej. Fakt nevim, co jsi cekala za oslavne ody.
Jo, a ze na twitteru puse, jak miluje fanoušky? :-D a co tam jako ma psat? Jak jste mu u zadku, protoze uz ma vydelano? Jak fanoušky nesnasi a at jdou do pr...? Vzpamatuj se, pak by mu asi moc lidi na koncert neprislo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nik123
Datum: 02.11.14 21:33

Propaguju... a je to zakázané?

Datum: 03.11.14 09:31
avatar

To je super propagace. Já jsem to jmého sice párkrát zaslechl, ale netušil jsem, o koho jde. Teď už vím, kam ho zařadit a co si o něm myslet. A díky tobě a tvému dotazu si na něj, i na jeho fanynky, udělalo svůj názor určitě mnohem víc lidí, kteří také dosud žili v nevědomosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: nik123
Datum: 03.11.14 15:05

Co napsat? Já jsem se chtěla zeptat slušných lidí na názor jednoho člověka, místo toho mi tady přišl odpovědi, jako "Vzpamatuj se","Zamysli se proč ho máš jako ráda" a podobně. Lidi, já jsem se ptala na pouhý názor a nic bych tady k tomuto tématu nepsala, ale když to tady někdo musel rozvrtat otázkou "Zamysli se, proč se ti vlastně líbí", tak jsem se musela vyjádřit ne?

A ptám se vás. Jak jste mohl z těch pár otázek taky usoudit, co JB je za člověka? Já ho sleduju už 5 roků. A víte co? Jsem ráda, že si na něho aspň někdo nějaký názor udělal. Kladný či záporný - je to názor, jak jsem chtěla tady po všech.

A jsem ráda, že aspoň někoho jsem vlastně ničím rozčílila (pro všechny) :)

Datum: 03.11.14 15:24

Jaký mám názor na JB?

Vím, že je to mladý zpěvák, někde jsem zahlédl pár fotek a viděl jsem pár titulků, že měl nějaké problémy s policií kvůli výtržnostem a drogám co se našli u něj v domě. Pokud bych měl usuzovat z tohoto, tak řeknu, že je to mladý hejsek, který má prachy a válcuje ho vlastní popularita, jako tolik lidí před ním.

Jestli se nepletu, tak zpívat jsem ho ještě neslyšel, takže ohledně jeho zpěvu žádný názor nemám.

Shrnu-li to závěrem... vzhledem k tomu, že mne tento člověk nezajímá, tak na něj v podstatě žádný názor nemám. Jestli mě někdy začne zajímat, tak si na něj názor udělám, ale do té doby... bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kvetuse
Datum: 03.11.14 19:00

Názor na JB je, že je to rozežraný spratek, který by měl dostat pár facek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 03.11.14 19:05
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.