Zrušení objednávky

Od: Datum: 01.11.14 19:37 odpovědí: 4 změna: 01.11.14 23:41
Dobrý den, objednal jsem si jednu knížku a ještě v ten samý den jsem jim poslal žádost o zrušení jenže neodpovídají. Tak nevím co mám dělat až to přivezou
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.14 19:40
avatar

Zavolat tam, zopakovat, že to rušíte, ať to neposílají a pokud to přijde, tak nepřevzít. Neměli by to posílat, když jste jim hned napsal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fhc
Datum: 01.11.14 20:11
Takže když to nepřevezmu nic se nestane že?
Datum: 01.11.14 20:14
avatar

Tak pokud to nebyla zásilka s drogami nebo zlatým oblekem samotného Elvise, tak bych se nebála. ;)

Podle mne to ani nepošlou, protože by jim neměl kdo uhradit náklady. Když pošťačce řeknete (nebo na poště), že to nechcete převzít, hned to odešlou zpět. Příště při objednání ale více zvažujte. Je to dost nepříjemné pro obchodníky, přidělává to náklady a práci. Ale pokud jste to odmítl hned, měli by to akceptovat a neposílat vůbec. Nikdo nemá ze zákona právo vám nutit něco ke koupi, co nechcete a převzít dobírku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luluu
Datum: 01.11.14 23:41

Sama jsem pracovala v e-shopu, a když došla objednávka a hned v ten den zrušení, tak byla objednávka zrušena. Předpokládám, že pokud knížku nepřevezmeš, tak se vrátí zpět firmě a bude to v poho. Je fůra lidí, co odmítnou zboží, aniž by zrušili objednávku a pak teda musí zaplatit aspoň 10% z ceny..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.