Co dnes hrálo za písničku na Radiožurnálu?

Od: Datum: 01.11.14 14:06 odpovědí: 9 změna: 01.11.14 17:35

Prosím Vás, dá se nějak zjistit název písničky, která dnes hrála v 9:18 na Radiožurnálu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.14 14:44

Buď to byla Enya Orinoco Flow ...

https://www.youtube.com/watch…Trk4X9ACtw&list=RDLTrk4X9ACtw

Datum: 01.11.14 14:45

nebo Crash Test Dummies - Mmm mmm mmm mmm

Od: bimbama
Datum: 01.11.14 14:55

Ta druhá. Moc Vám děkuju. Můžu se zeptat, jak jste to zjistila?

Datum: 01.11.14 15:08

Není zač. Některá rádia mají zveřejněné své playlisty, tedy to, co hrají. Toto ho zrovna má zde, tak to bylo hned zjištěno. :) http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/playlisty/

Od: bimbama
Datum: 01.11.14 15:13

Tak to mě vůbec nenapadlo. Znám jen songster.sk a tam radiožurnál nějak nefunguje. Ještě jednou moc děkuju, protože tuhle písničku už tak dlouho chci. A už ji mám staženou. Takže mám hned veselejší den a už poslouchám stále dokola.

Datum: 01.11.14 15:42

To jsem ráda, že jsem vám mohla udělat radost.

Od: akym®
Datum: 01.11.14 15:36

pro dejavu: a nevíte ještě, když jste v tom odpovídání, proč se mi pod Vaší odpovědí udělá toto prázdné okno jen s křížkem? - ve Win 7, Explorer

Datum: 01.11.14 15:41

Nevím, já v tom místě vidím video. Tipla bych si na to, že máte buď zakázáno přehrávání videí na stránce, nebo neaktualizovaný plug-in pro přehrávání. Pak byste ale měl problémy i s ostatními videy na jiných stránkách. Pokud je to jen zde, je to otázka na zdejšího admina, co je zde špatně. Taky mi blbnul IE s přehráváním videí a nyní jedu přes Google Chroome nebo Mozillu.

Datum: 01.11.14 17:35
Tady problém není ani v mobilu, takže to vidím jako vy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.