Podvod s balíkem do VB

Od: Datum: 31.10.14 19:36 odpovědí: 14 změna: 01.11.14 16:05
Dobrý den, stal jsem se obětí podvodu s odeslaným balíkem do zahraničí .prodával jsem ps3 ozvala se paní z USA a že to potřebuje pro syna který měl narozeniny..poslala peníze jakože bance z ,,banky,, mi přišel email že mam poslat sledovací číslo zásilky..zásilku jsem odeslal a peníze nikde.. dnes mi napsala že banka neposila tak male částky že musela poslat 500euro takže ji mam já poslat 240 a ona mi pošle 500.. jde to nějak řešit? nebo se mam smířit s tím že jsem někomu darovál ps3? prosím o radu kdo ví nebo ma nějaké zkušeností? děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.14 19:38

Můj ty boha, nikomu nic neposílejte a za PS3 uroňte slzičku, už se s ním neuvidíte.

Datum: 31.10.14 20:03

Pokud je ještě zásilka v ČR snad by se dala ještě stopnout

Od: navak
Datum: 31.10.14 20:10

bohužel už byl předan na hranicích 27.10.2014

Datum: 31.10.14 20:09

Jen mě udivuje kolik svéprávných lidí se vyskytuje v této republice a dokáží naletět takovéto kravině.

Datum: 31.10.14 20:16

a mně je ulpně jedno co vás udivuje.. jde o mou špatnou informovánost, nezkušenost a hloupost..ale kdo by čekal že se něco takovýho muže stát , když se s tím nesetká a neví jak to chodí...

Datum: 31.10.14 22:43

No vidíte a mě je zase fuk, že je někdo tak ... a pošle někam věc v nemalé hodnotě a pak se diví, že ho chtějí oškubat ještě víc. Jen pošlete těch peněz co nejvíc. V době internetu snad není problém se trochu podívat a poptat předem než něco pošlu. Mimochodem nepošlete mi taky nějaké peníze nebo konzoli?

Datum: 31.10.14 22:03

píšete "Podvod s balíkem do VB" a píšete, že šel do USA, tak kam teda

Datum: 31.10.14 22:09

jo pani byla z usa ale syn byl ve VB a tam mu to chtěla poslat

Datum: 31.10.14 22:38
Jak jste mohl poslat takhle drahou věc jen tak do zahraničí bez toho, abyste měl jistotu, že za to dostanete peníze?
Proč jste to raději neprodal spíše tady v ČR? To tady nebyl zájem?
Od: hop®
Datum: 31.10.14 22:47

Teď už se s tím asi budete muset jen smířit. Jakýkoli pokus o řešení se asi jen prodraží, navíc bez větší naděje na úspěch.
"Chybami se člověk učí" - "jen to školné někdy není zanedbatelné..." ;)

Dnes už znáte naši poradnu, tak se tady příště radši zeptejte na naše názory a rady dříve, než něco neprozřetelně provedete bez většího uvážení. Věřte mi, že snad nejsem žádný blb, ale když si nejsem jistý svým rozhodnutím, rád tady své názory zkonzultuji s kolegy a často bývám od svých plánů odrazen. A ještě jsem toho nelitoval...

Datum: 01.11.14 02:37

Paní je dost chytrá na to, aby "nakupovala" na internetu, ale nedokáže si zjistit, jak zaplatí? Vy v žádném případě už nic neposílejte, když nemůže zaplatit, tak by to měla vrátit. To určitě neudělá, tak se s věcí rozlučte a příště buďte opatrnější.

Datum: 01.11.14 09:10

"...že banka neposila tak male částky že musela poslat 500euro takže ji mam já poslat 240"
Není Vám divné, že když banka neposílá "tak malé částky" z jejího konta na Vaše, z Vašeho konta na její by ještě menší částku podle té paní poslala?

Datum: 01.11.14 13:34

Mě fakt trefí.

Na netu jsou stovky podobných podvodů, stačilo zahledat v googlu. Kolik lidí ještě hloupě naletí na dávno provařený trik?

S PS3 i s pěnezmi se rozlučte, ty už nikdy neuvidíte.

Datum: 01.11.14 16:05

Prodával jsem TV SONY Trinitron Combi s videem a ozvala se mi paní z Velké Británie, že to chce pro syna a nabízela 100 euro, ať to prý pošlu na dobírku. Nejsem blázen na nohy a odpověděl jsem jí, že do ciziny nic neposílám. Byl to určitě také podobný podvod!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.