Nálepky na sklo

Od: Datum: 15.01.13 23:32 odpovědí: 8 změna: 17.01.13 13:56
avatar

Nálepka, namočí se ve vlažné vodě a přenese se na místo určení. Nemáte prosím někdo typ na e-shop nebo výrobce? Asi se špatně ptám - strýček google prostě mlčí nebo kecá (-: Potřeboval bych písmenka, ovoce a zeleninu. Děkuji za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 15.01.13 23:41

Existuje folie pro modeláře která takto funguje, obrázky si natisknete dle libosti na tiskárně.

doplněno 15.01.13 23:46:

http://www.mpmshop.cz/obtiskovy-papir/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.13 23:43
avatar

Ptáš se špatně. Ty totiž nehledáš nálepky ani dnes většinou používané samolepky, ale obtisky. Někdy se jim říká mokré obtisky. Když se rozhlédneš po netu tak zjistíš, že se vyrábí snad už jenom pro modeláře, ale že je určitá šance si je vyrobit doma, pokud seženeš ten správný papír.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.01.13 23:50
avatar

Dobrý den, tak tomuto se za mého mládí řikalo "obtisky". Zkuste zadat při hledání toto slovo a určitě tam něco najdete (zkuste i volbu Obrázky). Zdravím!

doplněno 16.01.13 00:12:

Jenom pro pobavení - jako dítě jsem si je vyráběl sám doma. Použil jsem kancelářskou papírovou lepící pásku (hnědá). Na ní jedna vrstva bezbarvého laku na nehty a nechat částečně zaschnout.

Umístit obrázek vystřižený z časopisu a překrýt pečlivě druhou vrstvou toho laku. Po zaschnutí se to dalo používat jako obtisk. No, byl jsem malé dítě, ale koumák. A slovo samolepka ani nebylo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.01.13 20:00
avatar

Já slovo samolepka znal. Psaly jsme si o ně do západních firem jako GoodYear, Michelin, Simca atd. Opisovaly jsme od sebe navzájem anglické znění dopisu. Bylo v něm že chceme prospekty a hlavně samolepky. Se divim že to posílaly, a ty samolepky to byl pro nás poklad. GoodYear si pamatuju, tam dominovala kostičkovaná vlajka. Michelin byla zase v červené barvě s nádherným pneu panáčkem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.01.13 00:06
avatar

Dobrý den, ano, Vaše slova mohu jen potvrdit. Také jsem to dělal. Z dopisů psaných dětskou rukou muselo být tenkrát v těch západních firmách asi veselo, ale snad se mě nestalo ani jednou, že by žádost o reklamní materiály nebyla vyslyšena. Můj největší "úlovek" byl až z USA, kdy jsem dostal od Fordu kompletní katalog vozů i s průvodním dopisem, jak je velmi potěšil můj zájem o jejich auta a že si jistě vyberu. No, vybral jsem si Ford Mustang, ale jenom na obrázku. A dobrým zdrojem těch adres do firem byl magazín VTM (Věda a technika mládeži). Toť jen trocha nostalgie. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.13 23:56
avatar

Bingo! OBTISK, to je to magické slovíčko (-: Je možné, že existuje výrobce s jiným programem než je OVO na vajíka? Děkuji všem

Datum: 17.01.13 00:18
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.13 13:56
avatar

Děkuji všem za ochotu, nakonec jsem objevil přesně co jsem potřeboval. Kdyby to někoho zajímalo, roste to tady

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.