Rádio Krokodýl - jsou všechny souteže fér?

Od: Datum: 12.12.14 15:06 odpovědí: 4 změna: 13.12.14 09:25

Zdravím,

je mi podezřelé, že dosud tento týden v rámci hitů na rádiu Krokodýl od 6 do 18 hodin nikdo nepoznal, že by nějaký song běžel dvakrát. Osobně si myslím, že někteří jsou schopni za vidinou výhry poslouchat rádio celý den, navíc spousta lidí to zkouší nebo má ten dojem, že hit byl hraný v inkriminovanou dobu dvakrát, je podezřelé, že by se někdo nestrefil, alespoň mám ten dojem, že to ještě nikdo neuhodl. No jednou jsem měla ten dojem, tak jsem volala, ale bylo mi během songu dvakrát hovor típnut. Byla bych ráda i za Vaše postřehy...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.14 22:20

Ahoj!

Neznám rádio Krokodýl, ale znala jsem jednu režisérku, která jeden čas v jiném rádiu moderovala. Potvrdila mi, že se některé soutěže dělají tak, že kamarád moderátora již předem visí na telefonu a teprve pak se soutěž vyhlašuje. Takže já bych si moc iluzí o tom, že tyhle soutěže jsou nějak moc košer, nedělala. O soutěžích o auto a jiné hodnotné ceny za různý nákup výrobků ani nemluvím.

Pamatuji ještě jeden zajímavý případ, kdy jsem dostala od známého z tiskárny předem vytištěná tři čísla týdeníku napřed. A v tom třetím byli již publikováni výherci křížovkové soutěže z čísla, které mělo jít teprve za dva dny do prodeje.

Netvrdím, že všichni jsou nepoctiví šmejdi, ale myslím, že pokud něco vyhrajete, vždy to bude jen to, o co vlastně moc nestojíte, že to nestojí za ten čas a námahu, ale tak někdo to má jako adrenalin a třeba se vám zadaří i vyhrát něco, o co stojíte.

Od: jofa®
Datum: 12.12.14 23:05

To jsou běžné praxe, že se nemůžete dovolat. V tv byla soutěž na pět rozdílů na dvou obrázcích. I téměř slepý musel do minuty těch pět rozdílů najít. Představte si, že 15 minut se nenašel v republice nikdo, kdo by to za 15 minut našel. Dokonce tři minuty přidali a zase nikdo. Přidána další minuta a ještě jedna. Pak přišlo odpočítávání poslední minuty. V poslední vteřině "poslední minuty" (chamtivost nebrala konce), dali posluchačům ještě novou šanci jedné minuty. A ejhle, v poslední vteřině telefonát a výhra. No, musel jsem se smát. Věděl jsem téměř s jistotou, že můj telefonát nezvednou a přesto jsem to zkusil. Samozřejmě, že jsem se cca za 90 kč nedovolal. Moje blbost.

Datum: 13.12.14 07:37

Svého času jsem vydatně dojil rádio Kiss 98. Býval jsem totiž přes den často doma, stanici poslouchal, měl uloženo jejich číslo v mobilu a jakmile vyhlásili soutěž, ostatní neměli šanci. Vstupenky, knihy...mohl jsem je prodávat a také tak s chutí činil. Ale jednou už jim došla trpělivost. Šlo o zájezd do Istanbulu pro dvě osoby, otázkou byl autor Bídníků. To by snad zodpověděl i zasloužilý absolvent plzeňských práv typu Marka Bendy juniora nebo syna Marie Benešové. Hurá, začalo to vyzvánět. Válka nervů trvala asi minutu, pak se ozval obsazovací tón a bylo po zájezdu. *plac*

Datum: 13.12.14 09:25

Nám v práci zase přijdou podezřelí výherci tajemného zvuku rádia Krokodýl je nám to až někdy směšné , je to to samé jak pokaždé ve sportce před vánoci vyhraje někdo pěkný balík je to komerce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.