Hledám trempa, jméno František Zimermann

Od: Datum: 28.10.14 17:15 odpovědí: 2 změna: 31.10.14 15:13

Starý tremp, teď už asi přes 65? Říkali mu Lennon, protože tak vypadal, nosil i brýle lennonky. Hrál dobře na kytaru. Kolem r. 84 - 87 pracoval se mnou na uranu ve Stráži pod Ralskem, důl Křižany. Pak žil s nějakou holkou v Praze, na sídlisku Lhotka? Neznáte ho někdo? Vincent.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.14 01:13
avatar

Na facebooku jsou trampské skupiny, ale při jeho věku je malá pravděpodobnost, že by tam chodil. Spíš, pokud víte, kam jezdil na tramp, jestli měl nějakou osadu, by se dalo poptat tam.

Pokud měl rád nějaký časopis, lze tam dát inzerát, případně pokud docházel někam do školy, jsou srazy spolužáků, též i hospodní štamgasti někdy o sobě vědí a možná by o něm něco věděli i kolegové ze zaměstnání, pokud víte, kde pak pracoval.

Krom toho, většinou se v tomto jménu píše dvě m - Zimmermann - s jedním m je to netypické, uvažte, jestli to máte správně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: samoliter
Datum: 31.10.14 15:13

Díky za radu. Na tvářoknihu nechodím, ale manželka tam má účet, tak ji požádám o pomoc.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.