Kdo pozná řeč těla?

Od: Datum: 10.11.14 13:00 odpovědí: 4 změna: 10.11.14 13:53

Jak mám poznat nebo co si myslet o člověku na úřadě který na mě při vzájemném rozhovoru mluví či odpovídá s hlavou a očima namířenéma do stolu? Samozřejmě mu nejde ten jeho pohled i hlava zvednout a když tak jen ojediněle při mém odchodu z místnosti. Já si o tom můžu myslet, že druhou řečí to znamená Ty mě nezajímáš běž do p . . . . . a nebo je to člověk který má strach. Je tu někdo kdo je znalí řeči těla a co to asi tak vypovídá o člověku s takovouto mimikou či projevem takto popsaným? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.14 13:02
avatar

třeba je to stydlivka před ženami *smich*

doplněno 10.11.14 13:19:

nodně lidí při výkladu a navíc, když u toho přemýšlí, se jakoby zahledí sám do sebe a to s evětšinou nekouká dotyčnému do očí, když se naopak do očí kouká, může ho to rozptylovat tak, že nedá myšlenky dohromady a plácá nesmysly, důležité je, zda jste u něj uspěla a nebo ne, to j erozhodující, zda se koukal do výstřihu a nebo na svoje boty, je už fuk

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.14 13:04
avatar
Já sám ať mluvím s kýmkoli, tak vždy koukám do země - nesnáším koukat z očí do očí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.14 13:07

Říká se, že kdo se nedívá při rozhovoru do očí není upřímný, může to být víc věcí, jak říkáte vy prostě vás měl u ..., mohl se stydět/bát nebo zkrátka neměl den něco se stalo a na lidi neměl náladu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 10.11.14 13:53
avatar

Je to stud.

Trpěla jsem tím odmalička, potom co jsem musela v rámci prac.povinností komunikovat s lidmi to časem přešlo, ikdyž doteď se umím pěkně začervenat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.