Vaše internetová domovská stránka

Od: Datum: 18.12.12 11:02 odpovědí: 7 změna: 18.12.12 18:56

Dobrý den, ahoj.

Zajímalo by mě jakou kdo používá domovskou stránku u sebe v počítači. Má někdo nějaký zajímavý tip? Něco kde se člověk dozví rychle a kvalitně čerstvý informace z domova i ze světa? Nebo tip na jiné zajímavé stránky? Centrum, Atlas a Seznam znám - neberu. Za celkem dobrý občas považuji Idnes.. a jiné?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.12 11:37

iGoogle, ale ten bude fungovat jen do 1.11.2013, pak ho bohužel zruší.

Lze si tam nastavit které zprávy, za jakých serverů se budou zobrazovat + spousta dalších gadgetů (počasí, kurzy, atd.)

Od: martinjelinek*
Datum: 18.12.12 11:54

Myslim že když jde o google tak potom nastartujou zase něco novýho.

Od: trenkinen
Datum: 18.12.12 12:24
Dobry den. Ako nahradu igoogle pouzivam netvibes.com
Datum: 18.12.12 12:47

Taky mám iGoogle a mrzí mě, že končí. Jinak po zavření chromu a opětovném otevření se mi načtou naposledy otevřené stránky, takže na domovskou stránku chodím jen kliknutím na "domeček".

Datum: 18.12.12 12:04

prázdná stránka - ale prakticky ji nevidím, protože se mi pokaždé načtou poslední neukončené záložky a jsem tedy vždy v obraze od minulého zavření (pokud restartuju).

Od: ladaadal*
Datum: 18.12.12 12:30

Mám Seznam. stejně hned po otevření lezu tam, kam právě potřebuju,takže domovskou využívám minimálně.

Od: hop®
Datum: 18.12.12 18:56

Domovskou mám prázdnou. Proč se zdržovat načítáním něčeho, co třeba vůbec nebudu potřebovat...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.