Záhada nebo vtip

Od: Datum: 23.10.14 08:14 odpovědí: 2 změna: 23.10.14 16:31
avatar

Máme zahrádku, která je celá dokola řádně oplocená, jednou jsem si nechala gumové pantofle u chatky. Za pár dní jsem přišla a jeden z pantoflí byl pryč. Dívali jsme se všude kolem, ale nic. Zvažovali jsme, že nějaké zvíře mohlo odtáhnout, ale zdálo se nám pro malé zvířátko těžké. Taky se nám od sklepa ztratilo (otevřené) mléko i s krabicí, nikde ani památka. Tak tedy, zvíře, nebo člověk, nebo něco jiného.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.14 08:15
avatar

Tak třeba liska dokáže prohrabat a poroznášet celý obsah batohu.

Mleko by asi zanechalo stopy, ale tomu ja rikam zapomětlivost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.10.14 16:31
avatar

V Ostravě na zahrádku na pokraji sídliště, s lesem okolo, chodila kuna, liška a jezevec. O toulavých psech a kočkách ani mluvit nebudu. Kdyby tam byla kamera, myslím si, že bychom se divili, kdo na "naší" zahrádce hospodaří v noci. :-D Měli jsme u kompostu v zemi vosy. Jednou jsme přišli, místo vos tam byla evidentně rozhrabaná díra a zdecimované zbytečky hnízda. Myslivec šel okolo a říkal, že ví o jezevcovi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.