Trhat si chloupky v nose kvůli doktorovi?

Od: Datum: 21.10.14 16:38 odpovědí: 7 změna: 21.10.14 18:43

Dobrý den, mám na vás možná trochu netradiční dotaz. A to ten jestli si mám kvůli návštěvě lékaře trhat chloupky v nose. Pokud by šlo o normální prohlídku čehokoliv tak to neřeším, ale jedná se o vyšetření nosu kvůli operaci kde mi bude zavedena dýchycí trubice do nosu abych mohla dýchat ( budou mi operovat pusu ) a potřebují od doktora zjistit zda-li nemám vybočenou přepážku, jednoduše potřebují zjistit do které nosní dírky mi trubici zavést.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.14 16:41

A když jdete ke kožnímu třeba s rukou, trháte si tam chlupy? Pokud jste rozumný člověk, tak předpokládám, že ne. :-D

Od: jovana
Datum: 21.10.14 16:44

Tak nevím jestli jsem úplně rozummná, jen jsem se raději zeptala, aby pak nedošlo k nějakému trapasu :-D

Datum: 21.10.14 17:37

Tak já bych je určitě, minimálně částečně vytrhala, mimochodem, jdu-li ke gynekologovi, zcela jistě se čerstvě vyholím.

doplněno 21.10.14 18:04:

Pinzetou bez problémů, jistě, že si je netrhám až kdesi hluboko, jen ty co vidím.

Od: llucis
Datum: 21.10.14 17:54

To máte sice pravdu, ale holení si intimních míst se mi zdá už jako běžá rutina( je mnohem větší proceto žen které se holí než těch keteré se neholí) A trhání si chloupků v nose mi přijde NE zcela "běžné"

Od: pb®
Datum: 21.10.14 18:01
Trhat si chlupy zevnitř nosu? Panečku to musí být bolest, zkoušel to už někdy někdo? Maximálně bych přistříhla to, co leze ven, ale to je problém spíš u starších mužů. Jak se říká, muži ke stáru plešatí, ale ničemu to nevadí, protože záhy ztrátu vlasů nahradí růst chlupů v nose a uších . Lékař by měl být zvyklý na lidské tělo tak, jak ho příroda stvořila a chlupy zkrátka do nosu patří a vyšetření zcela jistě vadit nebudou. Když jde někdo na rekto nebo kolonoskopii, také lékaři nevyžadují, aby se podrobil brazilské depilaci. I když po téhle proceduře by bylo strčení šlauchu do zadele procházka růžovou zahradou.
Datum: 21.10.14 18:23

Naprosto souhlasím! *palec*

Datum: 21.10.14 18:43

Pokud netrháte trs, tak se to dá vydržet. Ale taky bych to radši před zákrokrm jen vystříhal. Ostatně kdyby to bylo důležité, tak by vám to řekli, nebo udělali sami před vyšetřením.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.