Viber - je telefonování zdarma?

Od: Datum: 09.11.14 15:13 odpovědí: 4 změna: 11.11.14 17:20

Ahoj chtěla bych se zeptat na viber.Normálně bych ho vůbec neměla ale potřebuju dát do kupy můj vzath na dálku takže abych začala jenam abych měla jistotu když si budu s někým volat přes viber tak se za to nic neplatí? tím pádem až příjdou účty za telefon nemůžou se naši dozvědět že jsem si volala s arabem myslím jako z předvolby? a dál..jestli kontakty co mám uložené na viberu jsou i v kontaktech co mám normálně ? jestli se ukládájí příchozí i odchozí hovory když volám přes viber ? a poslední dají se vymazat zprávy ? jo a ještě jedna otázka .. mám teď trochu problémy je toho na mě moc nevíte s kým bych si mohla promluvit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 09.11.14 16:09
Viber poiziva datove prenosy. Cili kdyz mas dost datoveho balicku nebo jsi na wifi, tak nic neplatis. Ale musis volat tez na viber. Pripadne doporucuju skype. Pronuplnou jistotu je nejlepsi viber nainstalovat, zavolat a odinstalovat. Nevim jak to ma s prihlasovanim, ale kdyz se ze skyou v mobilh ohlasis, tak je vse skryto.
A zajdi za psycholozkou. Letni laska s Arabem ale nejspis nevydrzi, asi si takto vola s vicero beloskama.
Od: uska®
Datum: 09.11.14 18:00

Proč to řešíš? Ať Arab vymyslí způsob komunikace s tebou a to tak, aby jsi to měla zdarma.

Datum: 09.11.14 23:28
A jak se dá s Arabem domluvit?
Od: ngie
Datum: 11.11.14 17:20

Normálně anglicky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.