Ústní sprcha

Od: Datum: 03.02.15 13:55 odpovědí: 3 změna: 03.02.15 17:17

Dobrý den,

Mám otázku, Jak na zubní kámen čistím jak normálním kartáčkem tak i mezizubním. Ale pokaždé se mi stejně udělá kámen. A musím jít pak na odstranění zubního kamene. Není to levná záležitost. A Ptala jsem se i ustní hygieničky jak eliminovat ten kámen. A přišla řeč i na ústní sprchu. A jestli bych jí na to mohla použít. A odpověděla že ano i mezizubní kartáčkem. Tak ale ted jakou vybrat která by byla nejlepší. jestli Oral B Oxijet MD 20 Professionál Care +3000 nebo jiná. Budu ráda když mi někdo poradí děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.15 16:49
avatar

Já si myslím, ale jen myslím, že ikdyž si zuby sebelépe vyčistíme, že trávení udělá na zubech nedobrotu. Já bych si myslela, že nejlépe je čistit si zuby 3x denně. I po obědě. Zvykla jsem si na to ve školce a pak jsem zapomínala, ale kamarádkám občas cítit z pusy, tak si čistím i já, odpoledne, po obědě, abych nesmrděla. Moje mladé mají na pracovišti taky kartáček a pastu a čistí si. ;) Nemusí to být přepečlivě, to až večer.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.02.15 17:00
avatar

Těžko vám někdo přesně odpoví na otázku, jestliže netestoval a neporovnával všechny uvedené značky. Za sebe mohu říct, že používám ústní sprchu Watter Jet a jsem s ní spokojen. Má několik stupňů intezity proudu vody, je možno používat několik barevně rozlišených trysek, což je výhodné pro použití ve vícečlenné rodině. Po vyčištění chrupu kartáčkem použiji ještě sprchu a ta většinou vyplaví další zbytky jídla, na které kartáček nestačil. Je dobrá také na masáž dásní, které se tím zpevní a nekrvácejí. S mezizubním kartáčkem se nedostanu do všech prostor mezi stoličkami, proto jsem jej přestal používat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mate59
Datum: 03.02.15 17:17

Zubní kámen je stvrdnutý plak.To znamená,že i když si zuby čistíte vícekrát denne, nečistíte si je správne.Pouze na správne a dobre čištenych zubech se kámen nevytvorí.Použíjte správný kartáček, napr. Curaprox 5460 ultra soft a zubní nit.Značka zubní pasty neni až tak podstatná. Zubní sprcha vám sama o sobe zubní kámen neodstraní,vystríká mezizubní prostory, vhodná je hlavne pri zubních implantátech a mústcích.Naučte se proto správnou techniku čištení zubú a a pokud nemáte protetiku,tak bych moc na zubní sprchu, co se zubního kamene týče, nespoléhal.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.