Dobré citáty

Od: Datum: 17.12.12 18:51 odpovědí: 9 změna: 18.12.12 13:51

Pomáhají vám nějaké citáty,které vám dodají sílu, když jste v těžké životní situaci a popř jaké?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: break*
Datum: 17.12.12 20:01

Hm, pěkná otázka. Mně se strašně líbí tyhle citáty a hodněkrát mi i pomohly:

1. Vůbec mi nevadí, že mě někdo pomlouvá za mými zády, protože tím pádem jsem já před ním - a tak to i zůstane...

2. "Ač v davu, přesto sama." - Friedrichová Anna

3. Pokud vám už někdo někdy řekl "věř mi", myslel tím "skoč z toho mostu a konečně chcípni".

4. Říká se, že zabít zvíře není hřích. Zabít člověka však ano. Otázka je, kde jeden končí a druhý začíná."

A to je jen hrstka těch, na které jsem si vzpomněla. Na citáty jsem docela ujetá :D

Od: manonka
Datum: 17.12.12 20:05

Chybama se člověk učí a Co se má stát SE STANE!

Datum: 17.12.12 21:25

Já si citáty vystřihuji a nalepuji do diáře, posilují mě v těžkých životních situacích. Protože je před vánoci tak jeden na zasmání:

Na posmrtný život nevěřím. Ale pro jistotu si s sebou vezmu náhradní spodní prádlo. Woody Allen, režisér

Datum: 17.12.12 22:30

Pane, dej mi sílu příjmout to, co nemohu změnit.

Odvahu změnit to, co změnit mohu.

Moudrost odlišit jedno od druhého. *modla* sv František

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.

Datum: 17.12.12 22:35

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyjdete živí.

Datum: 18.12.12 13:51

Ano, o tom krásně zpívají Javory v písni Modlitba...

Osobně jsem si poslení dobou ověřila, že "na každou svini se voda vaří" a "každý podraz se ti vrátí".

Od: ifkali*
Datum: 18.12.12 08:34
Lev Nikolajevič Tolstoj -Lidé se často pyšní čistým svědomím jen proto, že mají krátkou paměť.
„Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.“ — Saint Antoine De Exupéry
doplněno 18.12.12 08:38: Ještě bych doplnila docela aktuální výrok Tomáše Bati-
Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující...
Datum: 18.12.12 09:09

- Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl, a když kouká, aby byl a je - tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. (Jan Werich)

- Život je jako omalovánky a je jen na člověku, jaké použije barvy.

- Na některé otázky je jedinou rozumnou odpovědí mlčení.

Od: lll
Datum: 18.12.12 13:41

Ach, kéž bych teď více mohl, nebo méně chtěl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.