Budu mít sourozence ale rodiče stejně slyším

Od: Datum: 18.10.14 20:57 odpovědí: 11 změna: 20.10.14 19:32

Dobrý den :) Možná si vzpomenete jak jsem tady ještě někdy v létě psal že moji rodiče chtějí dítě tak bych chtěl jenom aktualizovat o nové info a ještě se na něco zeptat (snad to nebude vadit) :-D Tak v pondělí mi moje máma "konečně” oznámila že s tátou prý čekají dítě :) Takže naštěstí to netrvalo až tak dlohou jak jsem myslel :-D Né že bych se nějak těšil to spíš ne protože to bude všude asi pořád řev a žádnej klid (aspoň tak mi to říkal jednou spolužák když měl malýho bráchu). Dá se na to podle vás nějak připravit nebo co očekávat? Jde o to že máme docela malý byt takže je dost možný že to bude pak úplně nic moc. A asi jste měli bohužel pravdu že s tím sexem nepřestanou i když máma čeká dítě. Před dvěma týdny když to dělali vedle snad každý den to bylo taky úplný peklo (i když jsem měl občas špunty v uších). Když je teď těhotná tak je nějaká šance že to tak nějak ustane? Sorry že se na to opět ptám :( Ještě předtím jsem řekl jsem moji mámě že jsem je s tátou asi slyšel v noci "mluvit" ale pak to dělali akorát později co je stejně naprd. A díky mockrát snad už píšu naposled a bude to už lepší :-D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 21:31
avatar

To že teď slyšíš rodiče při hrátkách není nic proti tomu, až ti tam bude na plný pecky vyřvávat mimino klidně až do rána, na to se připrav ! Když ses narodil ty, nebylo to jiné ! To je život, zvykneš si. A že nepřestanou ještě dlouhá léta, to si buď sakra jistý ! Nejlíp bude, až vyrosteš, aby sis pořídil vlastní bydlení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marikanov
Datum: 18.10.14 21:45

Teď je možné, že budou mít sex méně častěji. Máma je už dost stará, tak bude mít strach, ať nepotratí.
Jinak jo, děcko bude řvát, ale ne pořád. Navíc, ty budeš chodit do školy a ven, neuslyšíš ho pořád. Časem řvát přestane a bude klid. :) Navíc po porodu moc mít sex nebudou, protože nebudou mít na to čas. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.14 22:03
avatar

Máš spát a ne poslouchat co dělají rodiče pozdě v noci.Ty si myslíš ,že ty nebudeš mít pohlavní styky až budeš mít partnera?

doplněno 19.10.14 17:37:

Lidi a už ho prosím nestrašte tím jak to malé bude celé noci řvát! Ne každé mimčo takto řve!

Jen tak pro zajímavost v dřívější skupině lidí (chlapů) v práci si jen jeden na toto stěžoval! (krátce po revoluci dělal černého šerifa-práce+ večrní spíše noční hlídání!)takže víc než ostatní toto vnímal! Moje dvě děti (dcera po 3 měsících (co se ke mně přestěhovali z jiného města) spala celo noc a když byla nemocná ,o to víc spala,se synem jsme probděli jen jednu noc-večer v devět dostal najíst (po příchodu z porodnice!) a ráno v sedm či osm když se vzbudil tak začal kňourat.

je to divné,ale je to tak!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.14 07:52
avatar

Možná, že bys sis měl najít tu správnou chvíli a s mamkou si o těchto obavách popovídat. Maminka je nejbližší člověk, který tě miluje úplně nejvíce na světě a ty své obavy a svá trápení probíráš s děckama a na poradnách. Schválně, řekni, proč ne s ní?! Co ti v tom brání popovídat si. A taky se jí zmíň o tom, že jsou slyšitelní. A že je ti to nefajn. Ona totiž o tvých problémech a tvých obavách neví, tak ti nemůže pomoci. ;) Jestli ti mohu poradit, vezmi mamku potmě, navečer, ven na procházku a popovídejte si. Tak to se mnou dělala moje maminka a tak jsem to dělala se svými dětmi. A v pátek se svým vnukem. Potmě, vedle sebe, to funguje úplně nejlíp. Porozumění, otevřenost, sdílení.

doplněno 19.10.14 10:38:

Když mezi mužem a ženou stále fuguje "u stolu i v loži" tak to je velké štěstí. Pro ně a pro celou rodinu. Kdyby tohle nefungovalo, byly by kravály a hádky a rozvody a to je pak opravdová hrůza. A největší hrůza je to pro děti. ;) Byl jsi stále zvyklý, že všechnu pozornost, lásku a klid máš jen pro sebe. Poděl se! Buď rád, že se někdo narodí do krásné, fungující rodiny. Neber to jako své omezování o ztrátu své výsosnosti. Ber to jako něco nového, hezkého. Nalaď se na klad a ne na zápor, jako to doposud děláš. Nekaž si tohle nové už dopředu! A vezmi si ze svých rodičů příklad, třeba se ti podaří mít takhle šťastné manželství. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pajd
Datum: 19.10.14 09:39

Tak díky :) Měl jsem přesně takové obavy že to dítě pak bude řvát pořád a už vůbec nebudu mít klid nebo tak. Asi se mám na to na příští rok připravit že jo? S mojí mámou jsem o tom mluvil ale jenom tehdy když mi řekla že budu mít sourozence. Ptala se mě jestli se těším a když jsem řekl že ani moc ne tak pak říkala že to bude určitě super když budu mít malýho brášku nebo ségru a já budu jejich velký brácha a že to bude něco novýho pro nás všechny atd. Ona je prostě z toho teď taková happy i s tátou :( A ještě k tomu že je slyším - to jsem mojí mámě řekl ale né tak přímo (to bych se hodně styděl) ale řekl jsem jí že jsem je s tátou slyšel v noci asi nějak nahlas mluvit. Tak prý příště budou spolu mluvit tišeji. Ale výsledek je že akorát to dělají v noci o něco později nebo někdy nadránem ale dělají to co vím tak pořád. Né že bych je zrovna poslouchal to fakt ne:-D ale máme malý byt a slyším je (tedy alespoň když nemám špunty v uších nebo sluchátka nebo nadránem). Jako já to asi budu dělat snad taky :-D ale prostě pořád je to pro mě divný když to dělají rodiče hned vedle v jejich ložnici a je slyšet u toho ty vzdechy a všechno. Nevím jak bych měl ještě o tom s mámou nebo tátou mluvit když mi pak stejně určitě řeknou že se mají rádi a dělají to proto a je to normální atd. Takže je to spíš stejně jedno. Spíš mě zajímalo jestli je to normální i když je těhotná (jsem původně doufal že to pak přestane) :) A na to dítě se asi nedá nějak připravit že ne? Ale díky i tak ještě jednou a nezlobte se :)

Datum: 19.10.14 09:56

No, jdi si odpoledne pořádně zaběhat, potom k večeru pomož mamce s úklidem bytu. Pak si vezmi smeták a zameť schody v celém paneláku. To Tě snad utahá natolik, že lehneš a usneš opravdu tvrdým spánkem a bude Ti všechno okolo šumafuk.

Ano, až se to malé narodí, tak to pro Tebe bude děs. Celý noci možná bude řvát, mamka z toho bude unavená a podrážděná, Ty budeš nejspíš odsunut na druhou kolej... Nebo na to začneš koukat trošku "dospělácky". Uvědomíš si, že nejsi na světě jenom a jenom Ty a budeš i v této situaci hledat něco hezkého.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.14 11:43
avatar

*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: agis888
Datum: 19.10.14 15:57
Odvaha poridit si dalsi dite do teto zoufale doby. : (
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.14 16:36
avatar

O jaké zoufalé době píšeš? Máte střechu nad hlavou? Teče voda, můžete udělat teplo? Máte v ledničce jídlo? O jaké zoufalé době mluvíš? *sok* Neopakuj nesmyslné věty, které někdo plácá.

doplněno 20.10.14 07:54:

Uvědomila jsem si, že my, narození těsně po válce, jsme první, kdo žije v Evropě celý život v míru. Jsem za to nesmírně vděčná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.14 19:37
avatar
Tak tak, babka má pravdu. Mnoho dětí se narodilo za války. Zima, hlad, nebezpečí, nejistota...
I tady na poradně jich je dost.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pajd
Datum: 20.10.14 19:32

Jako nemůžu říct že by to mým rodičům nějak neklapalo. Někdy se trochu hádají to jo ale to je asi normální takže v tom máte asi pravdu no. I když to že se mají tak rádi by si nemuseli zrovna moc projevovat v ložnici (chápete jak to myslím) :-D Ty jejich noční "hrátky" jdou dost na nervy a to i přesto že je teď už máma těhotná. Zůstává mi už jenom doufat že sourozenec nebude pak v noci moc řvát protože na intr bych asi nechodil když mám školu ve městě a nemusím docházet busem. Snad to bude ok. Pak dám když tak vědět kdyby něco :-D

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.