Tlak v těle

Od: Datum: 07.11.14 17:41 odpovědí: 11 změna: 07.11.14 22:38

Dobrý den,

Měl bych dotaz.

Co může znamenat, že když sedím a pak stoupnu, tak se musím předklonit jinak by se mi asi udělalo černo před očima?

Nebo když vyjdu schody tak se musím třeba v pulce zastavit když jich je více třeba 40

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bbbb
Datum: 07.11.14 17:48

1. Rychlou změnou polohy se ti může zatočit hlava to dělá hodně lidem

2.Pokud po 20 schodech nemůžeš jít měl bys se sebou něco dělat.

Datum: 07.11.14 17:52

http://www.dedekkorenar.cz/cl…h/o-krevnim-tlaku-a-tepu.html

Myslím,že máte něco z tlakem,ale nevím co.

Od: fdhdf
Datum: 07.11.14 17:55

No já jsem jednou už měl holter a měl jsem tlak dobrý

Datum: 07.11.14 18:16

Myslela jsem,že holter je jen na vyšetření srdce,zkuste si něco přečst na adrese, kterou jsem vám poslala ,ale nejlépe je jít k lékaři

Od: gfhx
Datum: 07.11.14 18:19

Já už jsem to říkal lékaři už s tímto mám problém 6 let a je mi 20 let nyní

Datum: 07.11.14 20:41

Já jsem podobné problémy měla skoro celý život, měla jsem nízký krevní tlak. Srovnalo se to až v posledních letech, když jsem se po zvýšení tlaku (věkem?) dostala k "normálním hodnotám".

Ale řešte to s lékařem, může to být i něco jiného a bez vyšetření se nedá říci, oč jde u Vás.

Od: novak*
Datum: 07.11.14 20:49

Zmerte si pulz pokud ho máte v klidu nad 70 za minutu tak to není dobrý .

Datum: 07.11.14 20:54

Prosím Vás, pokud nerozumíte funkci a činnosti srdečního systému, nepiště do takovýchto otázek, protože píšete nesmysly, které pouze docílí toho, že tazatel dostane strach. Neberte to ve zlém, prosím...

Od: novak*
Datum: 07.11.14 21:32

Tak když nechce jít k doktorovi ať si zmerí aspoň pulz ,možná má i 100 v klidu a potom kolik má asi když vyjede do schodu.

Datum: 07.11.14 20:53

Otázka na první polovinu dotazu: Děláte to proto, abyste neutrpěl ortostatický kolaps.

Otázka na druhou polovinu otázky: Těch věcí, proč tomu tak je, mohou být desítky. Nepíšete, kolik Vám je, s čím se léčíte, co berete za léky, kolik vážíte, zkrátka žádné údaje. Zajděte si na kardiologii, ať Vám natočí EKG. Je mi líto, ale víc Vám nepomohu.

Datum: 07.11.14 22:38

Máte snížený výkon srdce - to je oslabené, nedokáže dost rychle pumpovat krev - reagovat dost rychle na potřebu zvýšení tlaku. Může být problém také s plícemi - krev se možná málo okysličuje a tak dochází k mdlobám. Hlava je nejvýš, pokud je krevní tlak nedostatečný, projeví se to v mozku hned.

Nemá cenu brát tzv. léky na tlak - neřeší příčinu, jen ještě více zatěžují oslabené srdce. Musíte zjistit příčinu oslabení. Doporučil bych vyšetření na srdeční poruchy. Pokud se nic nenajde, pravděpodobně jen trpíte akutním nedostatkem železa. Jeho doplnění v přirozené formě by mělo problém vyřešit v řádu týdnů. Omezte mléko a mléčné výrobky (ničí železo), omezte veškerá sladidla, chemii, to vše překyseluje. Chtělo by to vědět o Vás víc, bez dalších informací je všechno jen hádání na základě pravděpodobnosti.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.