Jaká videa na YouTube vás baví?

Od: Datum: 18.10.14 13:16 odpovědí: 5 změna: 18.10.14 16:53

Mám k dispozici kanál s 2000 odběrateli, jenže nemám nápad, jaká videa lidi baví. Na co se rádi díváte, jak ho mám využít? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 13:31

Ahoj,

za mě dost široce pojatá otázka, záleží na zájmech i věku dotyčného. Já osobně mám rád taková videa, která pobaví nebo jsou něčím zajímavá, rád se podívam na dokument ale i na obyčejný vlog, kde se povídá na nějaké téma. Ovšem hodně i dělá i samotná osoba, jakým způsobem to podá, proto ne každý vlog se mi může libít a ne každé video mi přijde vtipné jako ostatním. Jestli máš 2000 odběrů, měl/a bys se zeptat hlavně svých odběratelů, jestli tvoje dosavadní tvorba je ok, jestli maji nápad, jak to vylepšit nebo co přidat za videa.

Od: asdasgfsfdgadf
Datum: 18.10.14 13:40

Ahoj, problém je, že mám 2000 odběratelů skrze celý svět, takže vlogy jdou nějak mimo. Česky už vůbec ne. :(

Datum: 18.10.14 16:15

jestli to máš jen pro zábavu, tak videa v češtině. Jestli to myslíš trochu bochodně tak se soustřeď na angličtinu a videa rozohdně anglicky + třeba české titulky, tak jak to nedávno udělali celkem úspěšně ViralBrothers.

Datum: 18.10.14 13:59

Oblíbená videa zdejších poradců a široké veřejnosti budou zřejmě diametrálně odlišná. Největší sledovanost mají videa typu Čůrání ve sprše (původní video je už pryč) - zkrátka taková duchaplná, poučná a veskrze přínosná videa, jejichž zhlédnutí představuje skutečný a neopakovatelný milník v životě účastníka krysího závodu. *kafe*

Datum: 18.10.14 16:53

Sakra to je už sakra starý video..taková klassa českého jůtubu :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.