Co kámošům na Vánoce?

Od: Datum: 10.12.14 19:29 odpovědí: 5 změna: 12.12.14 11:44

Ahoj, budu kupovat kamarádce a kamarádovi něco malého na Vánoce, myslíte že je pro kámošku vhodné koupit nějakého plyšového mědvěda a nějakej parfém? Je to jen kámoška nic víc, líbí se jí někdo jiný. Pokud by jste měli nějaké jiné nápady sem sněma a nebo jestli ji mám teda koupit toho plyšáka a voňavku... A kamarádovi to vůbec nevím, minulej rok mě koupil takovej symbolickej dáreček a já mu nic, protože nevěděl jsem že mi něco dá... No, máte najaké nápady? Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: faithoncemore*
Datum: 10.12.14 19:44

parfem mi přijde dost osobní a možná zbytečně drahej, ale pokud víš, který má ráda... míň osobní mi přijde třeba takový to voňavý ručně dělaný mýdlo, ze kterýho trčí kousky koření :D ...puzzle, hezky zabalenej nejakej dobrej sypanej caj, knihu, cyklorukavice, pokud cyklí, originál DVD oblíbenýho filmu, funkční triko..něco vtipnýho z Albi?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 10.12.14 20:04

Dobrou voňavou klobásu, ta chutná a potěší. Určitě se najde příležitost si ji vychutnat. Nebo nějakou jinou vánoční dobrotu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.14 06:13
avatar

Dej kamarádovi cokoliv, třeba nějakou klíčenku, lepší propisku. Někteří kluci nosí takové dřevěné korálky. Nemám ráda lapače prachu typu sošek, plyšáčků a podobných opičáren. Ale každý jsme jiný, někdo se v tom zase třeba vyžívá.

Co se mi ale nelíbí - Ty daruješ něco jen tehdy, když sám dárek očekáváš? /nic jsem mu nedal, protože jsem nevěděl, že mi něco dá/. To není vůbec pěkné, dárkem bys měl vyjádřit, že máš někoho rád, třeba jako kamaráda a že Ti na něm záleží. A ne dávat jenom tehdy, když dá druhý.

Takže letos by to mělo být tak, že Ty kamarádovi něco vybereš a on Ti nedá nic /dal Ti přece už loni/. Je to složité, viď. Ale za vším by měly být vzájemné sympatie a ne vyčuranost. Ta se s přátelstvím nemá ráda, věř mi. *bum* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.14 11:44
avatar

Tak nevím, ale kdybych měla dát něco každému svému kamarádovi a kamarádce (protože nevím, který z nich pro mě něco bude mít, že ano), tak se mi to pěkně prodraží, i když by šlo jen o klíčenku. Proto je podle mě vhodné tohle řešit dopředu (zeptat se, jestli jo nebo ne a v jaké cca cenové relaci).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.14 10:59
avatar

Kamarádce určitě voňmavku nedávej! To je akorát na vyvolání nedorozumění a žárlivosti. ;) Nakoukni do nějakého většího papírnictví. Najdeš tam bezpečně něco, co udělá radost.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.