Které auto by jste vzali?

Od: Datum: 18.10.14 00:35 odpovědí: 4 změna: 18.10.14 07:08

Dobrý den. mám takovou nesmyslnou otázku, ale treba odpovite. Kdyby byla nějaká apocalypsa a vy by jse měli dojet někam hodně daleko, jaké auto by jste vybrali? Vysvětlete i třeba hlediska spotreby, velikosti kufru, prostornosti atd. Berte to tak, že by jste v tom aute spali atd. Také si představte že by jste byli lidé.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.14 00:59
avatar

Nějakou oktávku v kombíkovi. A jak jako "představte si, že jste lidé?"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.14 01:07

V3s

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.14 01:54
avatar

Při totální apokalypse bych vzal vůz tažený koňmi, krávami, prostě čímkoliv, co dokáže jet na běžně dostupné "palivo" - trávu a nepokazí se to. Druhou možností je libovolný veterán s kotlem na dřevoplyn - stačí zatopit pod kotlem, sehnat trochu dřeva a jede se. Dal by se vzít i některý starší typ traktoru - některé byly schopné provozu na benzín jakékoliv kvality a po přepnutí i na naftu, olej, prostě skoro cokoliv hořlavého. Kdyby nic z toho nebylo k dispozici, vzal bych nějaký hodně starý diesel s mechanickým čerpadlem, ten je schopný fungovat i zcela bez elektřiny a spálí všechno.

Celkově by ale při apokalypse spíš záleželo na schopnosti obrany jak daleko člověk dojede spíš než na dopravním prostředku - buď silnice nemusí být sjízdné nebo pojízdný dopravní prostředek bude chtít získat každý :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.14 07:08
avatar

Žádné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.