Informace o zbraních

Od: Datum: 17.12.12 18:03 odpovědí: 4 změna: 17.12.12 19:54

Dobrý den. Chtěl bych najít nějakou stránku kde bych se dozvěděl různé informace a zbraních (útočných puškách, odstrělovacích puškách, pistolích, samopalů, raketometů atd...). Docela mě to zajímá a na wikipedii je nasráno. Takže jestli někdo ví tak ať sem hodí link. Díky předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.12 18:19

na wiki je jen je třeba lépe hledat třeba - http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Ato%C4%8Dn%C3%A1_pu%C5%A1ka

Od: fanaticos*
Datum: 17.12.12 18:36

Ne já jsem to myslel tak že by na té stránce bylo třeba AK-47 a u toho různé informace jen s tím že tam bude třeba 100 druhů různých zbraní rád bych se totiž a o každé něco dozvěděl i když třeba hraju hru a narazím na zbraň kterou sem nikdy neviděl tak bych se o ní chtěl něco dozvědět takže nechu zbraně obecně ale každou zbraň konkrétňě

Datum: 17.12.12 19:18
www.encyklopediezbrani.cz
Od: fanaticos*
Datum: 17.12.12 19:54

Yeah. To je přesně to co sem hledal THX

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.