Problémy kvůli otci

Od: Datum: 16.10.14 19:07 odpovědí: 9 změna: 17.10.14 08:08

Nevím zda tady najdu odpověd/pomoc ale již od mala nedokážu odpustit otci, že se rozvedl s maminkou,ppodváděl ji, mlátil a nejednou jsme se před ním schovávali ... kvůli němu mám problémy s váhou, zkoušela jsem desitky diet ale je to v psychice rekla mi to i psycholožka, jaký na to máte názor? jak se mám změnit? mám hodně negativní pohled na svet ale já nemuu za to jaká jsem...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: roza*
Datum: 16.10.14 19:51

Změň prostředí, ve kterém žiješ. Odstěhuj se někam daleko, aby tě z minulosti nikdo nevyhledával. Nemusí to být až tak, že se před nimi budeš skrývat. Stačí, aby ta vzdálenost byla tak velká, že se jim nevyplatí za tebou jezdit.

Odstřihni se od všeho z minulosti, aby tě stále neatakovala. Když budeš chtít, tak je navštívíš sama, bude to tvoje rozhodnutí, ale nebude tě zbytečně nikdo z dosavadních lidí obtěžovat, když ty sama nechceš. Změň přátele, oblékání, aktivity atd. Najdi si nové, něco pro to udělej, samo to nepřijde. Hlava se ti zaplní novými podněty a myšlenkami, začneš se na svět dívat z jiného pohledu. Pro staré vzpomínky už tam nebude tolik místa, protože se tvoje mysl zaplní novými podněty, novými přáteli, novými koníčky, novým nákupním okruhem, novým zaměstnáním atd. Můžeš si také změnit telefonní číslo a to nové dát jenom tomu, kdo je ti blízký. Zrovnatak emailovou adresu.

Začni na novém místě, zvol si nějakého koníčka, který tě bude bavit a který bude spojený s pohybem. Při takovéto činnosti nebudeš ani moc myslet na jídlo. Jestli máš nějaké to kilo navíc, tak se to postupem času upraví samo, ale nesmíš vysedávat doma u televize či počítače. Buď aktivní a vše půjde dopředu. Sice pomalu, ale půjde. Věř mi. Přeji ti hodně zdaru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.14 19:52
avatar

Ehm, a co krom diet jsi ještě zkusila? Ony jsou totiž diety úplně na houby, což je pro spoustu lidí překvápko. Většina funguje na principu - nejez tohle a tohle, a fakt zhubneš. Ale jakmile začneš opět jíst normálně, váha se samozřejmě vrátí. Na zhubnutí je potřeba sport. Nejlépe dynamický sport, běh, plavání, kardio cvičení.

A věř, že sport, s tím pádem do krve vyplavené hormony štěstí endorfiny, jsou na depku a špatnou náladu úžasné, zvlášť pokud se seznámíš s dalšími nadšenci;). Chce to rozhodně nesedě doma, ale vyrazit ven.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viradoktor
Datum: 16.10.14 19:59

Můžete zkusit více možností ...

Jsou miliony žen, které tloustnou a svádí to na jiné ...

Ano, velký vliv na každého člověka dělá výchova a životní zkušenosti – jsou lidé, kteří prostě padnou, protože celý svět je proti nim... jsou lidé, co s tím začnou bojovat a jejich zkušenost je posune dál... Je na Vás, jestli chcete být navždy negativně naladěná tlustá ženská...

Pokud nejste dostatečně silná osobnost, obraťte se na psychiatra, začněte chodit do nějakého kroužku a tam vybijte svůj hněv v nějaké činnosti, zkuste nějakou víru a modlete se ve jménu xy...

Nemůžete za to, jaká jste? V každém případě můžete za to, jaká budete v budoucnu!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roza*
Datum: 16.10.14 20:04

Hlavně ne víru a modlení ! Ať vám to nevymyje mozek. Raději zůstaňte při zemi. Víra v Boha a nějaké nadpřirozeno je NESCHOPNOST SMÍŘIT SE S REALITOU.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jasne
Datum: 16.10.14 21:33

víra vás zničí - smiřte se s tím, že budete tlustá, hnusná, stará.. a každému podáte taky pomocnou ruku jako roza :))

Rozo - chápu, že vás někdo v minulosti s vírou napálil - řekli vám, že Ježíšek nosí dárky, a ani modlitby nepomohly ke kýženému kočárku...

Zkuste teď místo reakce na mne zkusit poradit – navrhnout... ne nadávat na první komentář, co se vám nelíbí...

Já například potkal hodně špatných lidí (i nevěřících) a hodně špatných lidí (i věřících) – na tyto lidi víra vliv neměla.. prostě to byli lidi, kteří chtěli jen využít kontakty pro svůj prospěch.

Je to smutné, ale to vás potká v kostele stejně jako v hospodě, na hřišti, spolku ochránců zvířat, nemocnici.. Blbci jsou všude - jeden právě dopsal tuto reakci a jde dál pracovat...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roza*
Datum: 16.10.14 21:52

Nepodíval ses nahoru. Zkus to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ertl
Datum: 17.10.14 08:08
Víra v Boha a nějaké nadpřirozeno je NESCHOPNOST SMÍŘIT SE S REALITOU... rekl kdo?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: roza*
Datum: 16.10.14 22:05

Pajagralo, nevěř tomu, že budeteš tlustá, hnusná, stará.. a já nevím, co ještě. Budeš taková, jaká chceš být. Jenom nesmíš sklouznout do starých vyjetých kolejí. Proto ta změna prostředí, tam jsou koleje úplně jiné. Pozdvihni sebevědomí, najdi si nějakou činnost bez vazby na minulost. Kecalům nevěř, jsi dobrá holka, postav se na vlastní nohy. Budeš taková, jaká chceš být, už jsi na tom začala pracovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.14 23:24
avatar

Asi jste neměla moc radostné dětství, ale měla byste se naučit odpouštět. Ne kvůli tomu, kdo Vám a Vaší mamince ubližoval, ale kvůli sobě. Pokud se Vám to nepodaří, bude těžké (ne-li nemožné) se odpoutat od minulosti. Začít byste ale měla u sebe: současné problémy s váhou nesvádějte na jiné.

A na tu víru (hlavně ale na ty, kdo ji lidem vnucují) pozor!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.