Znáte nějakou dobrou knihu?

Od: Datum: 17.12.12 11:37 odpovědí: 8 změna: 18.12.12 00:07
Dobrý den,
letos se kolem mě pohybuje samá povinná četba a na tu vlastní vůbec nemám čas. Blíží se Vánoce a já bych chtěla podniknout výpravu do knihovny nebo knihkupectví a odejít s pár hromádkami knih. Znáte nějakou dobrou? Mám ráda dobrodružné knihy, knihy ze života (bezdomovci, o lidech na vozíku, a jiné), detektivky (ale raději dobrodružné), humoristickou literaturu a fantasy...(výjimky se samozřejmě najdou) Mohl by mi někdo, prosím, nějakou knihu doporučit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hrosik*
Datum: 17.12.12 11:50

Tak moc hezka humorna kniha je tahle - Stolety starik, ktery vylezl z okna a zmizel

http://www.databazeknih.cz/kn…vylezl-z-okna-a-zmizel-129734

Datum: 17.12.12 12:14

a co třdeba éru stmívání nebo Pád

Od: momo®
Datum: 17.12.12 12:29

Dobrý den. Výborná je kniha od Jamese Clavella Tai-Pan.M.

Od: dery®
Datum: 17.12.12 12:55

U mě v poslední době bodovala Andělská hra od C.R.Zafóna.

Datum: 17.12.12 13:27

Jestli mohu doporučit,kupte si knihu"Krvavé Jahody" ta mě tedy opravdu dostala.Je podle skutečnosti jak se dvě mladé dívky dostaly na nucené práce do Gulagu.Přečtěte jí jedním dechem...

Datum: 17.12.12 14:31

Moje dva nejoblíbenější romány z raného mladí jsou Nervy od Dicka Francise a Den trifidů od Johna Wyndhama (bylo i zfilmované, ale předloze nesahá po kotníky).

Od: vrrca
Datum: 17.12.12 23:00
Dneska nám ve škole četl profesor knihu,kterou si koupil.Přečetl teda jen kousek, ale je to o budoucnosti v zábavné formě.Četl kousek a bylo to zábavné,také přemýšlím že si jí přečtu:) tahle kniha se jmenuje Nahá pravda:))
Datum: 18.12.12 00:07

Určitě ten Den trifidů

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.