Chtěl bych se doma opít

Od: Datum: 15.10.14 19:56 odpovědí: 9 změna: 16.10.14 10:19

Zdravím, za půl roku mi bude 18 let a ještě nikdy jsem se neopil. Rád bych se dozvěděl kde je má "hranice" a tak mě napadalo, že bych to zkusil sám doma. Už jste to někdy taky zkusili?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.14 19:58

Sám doma to určitě nezkoušejte. Hranici opití nemusíte uhlídat a skončíte s otravou alkoholem. Možno skončiti v bezvědomí, toto je dost nebezpečné - hrozí udušení a smrt.

Datum: 15.10.14 20:02
Rozhodně nezkouset s tvrdým alkoholem a ne v rychlém sledu, doma sám. Ono to chvíli trvá než to dojde do hlavy. Na to dojíždí alko turisti v Česku. Kopnou panáka a ono nic, daji dalšího a pořád nic, tak dají ještě dva a za chvíli jsou pod stolem.
Vůbec hledat hranici je tak trochu blbost z nudy. Lepší jít na párty a dat si panáka každou půlhodinu, budeš mít lepší přehled co to s tebou dělá.
doplněno 15.10.14 20:05: Jednoho panáka 5cl,tedy 50ml si klidně dej, pokud nejsi zvyklý bude ti to stačit a je to bezpečné. Důležitou roli hraje i to co máš v žaludku, na lačno bys byl na mol i po jednom. Pij u toho i vodu.
Datum: 15.10.14 20:50

Taky záleží kolik vážíš a tak. Jestli jsi dobře vykrmený, stokilový kus, tak ti decka whisky pěkně rozproudí krev.

Ale pak tak hoďku, možná dvě počkej než tam šoupneš další.

Od: buss®
Datum: 15.10.14 20:51

Ožer se vínem a pobluješ se...

Od: bod*
Datum: 15.10.14 20:59

souhlas - není to tak nebezpečné, jako kombinace kořalky a ostatních... a ani tak drahé

Od: mozek
Datum: 15.10.14 20:56

Chudák mozek a jeho buňky... každým alkoholem se mozkové buňky ničí. Pokud se někdo opije, ničí se víc a víc... Já nebyl v mládí svatoušek, o to víc mne mrzí každá kapka alkoholu (či cigaretka)...

Nejsem nyní abstinent, ale opít se jen tak... nebo abych něco vyzkoušel... Náladička s alkoholem je příjemný pocit, opít se úplně nese riziko stresu, úzkostí, deprese,... chuti se zabít... nebo naopak nepřiměřenou odvahu (a hloupost) udělat něco šíleného... třeba se v tzv. oknu (opití ve stádiu, kdy si druhý den na nic nevzpomenete...) projet autem nočním městem...

Datum: 15.10.14 20:56

Takhle to zkoušet nejde. Co člověk snese záleží na mnoha oklolnostech. Někdy to prostě sedne a člověk vydrží hodně, někdy stačí pár panáků a je konec. Na jedné oslavě jsem dokázal za večer vypít 4l vína. Rozhodně jsem nebyl střízlivý, ale dopkázal jsem doprovodit kolegu domů (byl na tom hůř) a pak se bez problémů dopravit hromadnou dopravou přes celou Prahu domů. Už se mi ale taky stalo, že jsem měl po pár rumech za odpoledne (na vzdory plnému žaludku masa) totální okno a nemohl jsem pochopit, proč se najednou válím ve křoví *sok* .

Od: petr02
Datum: 15.10.14 20:58

Vypij celý pivo, dej do sebe trochu vodky nebo rumu a pravděpodobně budeš lehce opitej. Není ale o co stát, alkohol je jed, kterej nijak tělu neprospívá a to ani v malém množství. Pivo nebo víno nějaké klady mít může, ale zápory to stejně převáží.

Od: asd*
Datum: 16.10.14 10:19

Tyhle pokusy - nikdy ne sám, ale vždycky s někým kdo tě ohlídá a zabrání průšvihu. Dozor samozřejmě musí zůstat střízlivý. Např. otrava alkoholem = zavolá záchranku; začneš demolovat byt = zavolá policajty; zezelenáš = donese ti kyblík, odvede tě na záchod, ohlídá aby ses neudusil zvratkama atd. ;)

Chlastat sám je alkoholismus, nech si to na nějaký večírek a domluv si ten dozor. To platí i pro pokusy s drogama atd. - když už zkoušet tak ať to neni ruská ruleta.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.