Stává se Vám to taky?

Od: Datum: 06.11.14 23:14 odpovědí: 7 změna: 07.11.14 08:38

Ahoj. Dneska se mi několikrát stalo, že jsem přicházel k zamčeným dveřím a při sáhnutí do kapsy pro klíče, jsem z ní vytáhnul ten správný klíč, hned mezi prsty. A že jich tam pár mám. Vlastně, stává se mi to docela dost často. Taky jste tak šikovní? Nekecám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.14 23:23
avatar

Nestává. Já obvykle klíče lovim dlouho v kabelce, pak mne asi tak třikrát spadnou na zem, než je konečně použiji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.14 23:25

To je podvědomí.Víš,že na svazku máš třeba šest klíčů a když jsou zoubky dolů,tak zprava doleva je to třeba od hlavních domovních dveří,od garáže,kočárkárny,sklepa,... víš,že největší je od garáže a když ten svazek chytáš,nevědomky už ho mezi prsty sortuješ a vybereš ten správný.

Je to jen názor,ale alespoň u mě to tak funguje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.14 23:25

Netušil jsem, že to může být tím, že nemám kabelku. Já vlastně nepoužívám ani šrajtofli. Asi budu divnej.

Zajdo, nesortuji. Prostě ruku vrazím do kapsy popadnu svazek a tahám.

Datum: 06.11.14 23:31
avatar
Já kabelku mám, dokonce několik :-D ale i tak, bud hrabnu do ní, nebo do kapsy a hodně často uchopim hned ten správný klíč. Jak od domu, tak třeba od zahradní branky. Prostě ten, který potřebuji, je hned v ruce ;) a všechny mám zoubkama stejně ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.14 23:41
avatar

Jen tak na okraj byl jsem svědkem prohrabávání kabelky kvůli čehosi a po vytažení led žárovky 220V a startovací svíčky mě asi už nic nepřekvapí...

A jo člověk ty klíče sortuje automaticky v podvědomí, proto ho hned najde když ho hledá-...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.14 05:23
avatar

Bylo to v létě na vypůjčené podnikové chatě. Dostali jsme 4 klíče na zavařeném drátu, sundat je nešlo. Od naší chatky /jen na spaní/, od hlavní chaty /vaření/, od branky, od řetězu, kterým byla spojená vrata. Všechny klíče takřka stejné.

První asi 3 dny jsem běsnila, našla jsem každý z klíčů, který jsem právě potřebovala, až na 4. pokus. Pak se to začalo lepšit. A jéje, všechny jsou stříbrné, ten od branky je ale kapku nažloutlý. Ten od řetězu má tu "hlavu" kapánek větší, než ostatní. Ten od spací chatky je hned vedle toho od branky. ...*ee*

A tak jsem se vycvičila, že jsem pak nahmátla vždycky právě ten klíč, který jsem potřebovala. Jenomže to už byl týden u konce a jelo se domů. Takže mi má snaha nebyla moc platná. *haha* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.14 08:38
avatar

Mně se to stává několikrát denně. Mám Všechny zámky (mimo auta) sjednocené do "generální sady", takže ke všem (14 kusů) pasuje jeden univerzální klíč a ten v kapse vždycky spolehlivě trefim *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.