Žádanka na úhradu zákroku-výkonu

Od: Datum: 05.01.15 21:47 odpovědí: 2 změna: 06.01.15 07:02

Dobrý večer,chci se zeptat nebo-li spíš poprosit to už tady jednou bylo,ale chci se vás zeptat nebo spíš poprosit o jednu radu,totiž takhle vám to asi řeknu Já jakože ještě 20 let studující zároveň brigádničím v jedné Firmě) Chci vás požádat zda nevíte,jestli proplácí zákrok-výkon ( Problém: Odstáté Ušní boltce!) pojišťovna? Doslechl jsem se,že když budu mít vše potřebné jakože všechny důležité papíry a posudek od mého klinického psychologa,že to pojišťovna proplácí! Ale nastal takový menší problém,totiž takhle já už mám vše vyřízené všechny dokumenty k té mé planované operaci ) Ale již po mě požaduje má Zdravotní Pojišťovna (Žádanka o plné úhrazení operace-prostě Žádanku+souhlas revizního lékaře)! Moje obvodní mi to nechce napsat tu Žádanku ani ten souhlas :(( Myslíte že když,zajdu zpátky do Fakultní nemocnice v Olomouci,kde mi tento zákrok budou dělat myslíte že oni to musí vyřídit s tou mojí danou Pojišťovnou? Víte jak to myslím ne? :P Děkuji moc za vaše názory,přípomínky,rady a tipy Děkuju moc a Nashledanou

Pěkný večer zdraví YzoEmpire57


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.15 23:23
avatar

Tohle za vás nikdo vyřizovat nebude to je jen na vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.15 07:02
avatar

Už jsem Vám o tom nedávno psala, založil jste podobnou otázku, ale teď to nějak nemohu najít. Motáte se pořád kolem jednoho problému.

Když nastupujete do nemocnice, dostanete doporučení /na operaci kolene od svého ortopéda, na ženskou od svého gynekologa, na ušní od svého ušního, krčního, nosního doktora/.

Operace vlastně ani operaccí není, nařízne se kůžička za ušima, popotáhne, zpevní stehem. Za 3 dny jste doma.

Čím je pacient mladší, tím lépe. Měli Vám to nechat udělat už rodiče. Dítě má ušní chrupavky měkké, ouška snadno přilehnou k hlavě a změní svou polohu. U dospělého je to těžší, tam už je to tužší.

Děti do 18 let to měly zdarma, jako lékařský zákrok, nad 18 let se to platilo, a dost, přesně si už nepamatuju. Už to nebyl zákrok léčebný, ale kosmetický. Jenže to bylo někdy v 80. letech.

Ovšem vzhledem k tomu, že dneska se platí všechno a všude, můj názor je, že to asi bude zpoplatněno i za ty dětičky. A za dospělé samozřejmě.

Máte přece pusu, pokud ji nenecháte doma, zeptejte se na to:

1/ svého lékaře

2/ na ušním oddělení v nemocnici, kde by Vám to měli dělat

3/ na vaší zdravotní pojišťovně, tam podle mě, to bude nejlepší.

Jinak, pokud je to opravdu na pohled hodně znát a máte uši jako karfióly, byla bych ochotná si to i sama uhradit. Když by to mělo lépe vypadat. Zdraví Vám to neohrožuje, ničemu to ze zdrav. hlediska nevadí. Takže platbě asi stejně neujdete. Pokud chcete dobře vypadat, něco to stojí. Zdravotní problém - třeba slepé střevo, Vám fiknou zadarmo, odstáté uši život neohrožují, prasklý slepák ano.

Pokud vám je ale už 57 let /uvažuji podle nicku/, nechala bych to být a dožila s plácačkami. Když to nevadilo tolik let...*:)* Ale to je jenom moje domněnka, o tom věku.Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.