Anonym má poměr? Co s tím?

Od: Datum: 10.12.14 18:08 odpovědí: 4 změna: 10.12.14 19:49

Ahoj. Lidi, nebuďte hned vyděšení k nepříčetnosti. Třeba se vám někomu jeho dotaz zdá divný a třeba až nemožný. Ale, tady nejde jen o ten jeho dotaz, ale spíše o některé příspěvky. Tyhle věci se opravdu dějí. Jedna známá, z kolene manželky, se rozvedla a po několika letech se seznámila s chlapíkem, který si ji i s dcerou, nastěhoval do svého bytu, na druhým konci čech. Po až asi 8mi letech soužití a manželství a narození dalších dvou dětí zjistila, že se pán stýká, na zapřenou, s hodně chlupatým přítelem. Nejprve tomu nechtěla vůbec věřit. Po těch dětech a letech soužití ji to fakt překvapilo. Dospělý se s tím vždycky nakonec nějak srovná. I ona, se touhle divnou situací nakonec musela vyrovnat. Ty její děcka to už na malým městě měly horší. Jejich otec, se přestěhoval jen na druhý konec městečka. Těch keců, co si museli vyslechnout ve škole a vlastně všude. Pár let trvalo, než se to uklidnilo. Asi tomu pomohlo, že ty děcka začaly navštěvovat střední školy mimo jejich město. Už jsem od té doby u nich dlouho nebyl. Tak, co vy na to?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.14 18:30
avatar

No já na to tohle. Tu otázku jsem četla a zapůsobilo to na mne zrovna tak, jako na administrátora. Já neříkám, že se to stát nemůže, ale tohle tak nevypadalo. Pro mne to byl další nejapný pokus rozpoutat diskuzi mezi námi a ještě se u toho budeme hádat. Já souhlasím s uzavřením otázky. Navíc helkal zjistil, že si ten dotyčný vymýšlí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 19:49
avatar

Zase jsem o něco pikantního přišla? Celý den jsem byla na Yutube a to dík jednomu odkazu "culdabulda".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 10.12.14 18:41

No co když je láska opravdová na pohlaví nezáleží...

Aco vlastně chcete slyšet...?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 19:43

Ahoj. Tahle rozverná hláška, je občas někým použitá. Ale, když se to někoho týká poněkud osobně, do smíchu mu moc není. Jo, někdy tu padají dost bizarní otázky, od ještě bizarnějších tazatelů. Tak už to prostě na světě chodí.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.