Kontakt na léčitele

Od: Datum: 10.12.14 13:27 odpovědí: 8 změna: 13.12.14 14:03

Ahoj, zdravím všechny, kteří přispívají do této poradny. Je mi 32 let a mám vleklé zdravotní potíže, v těle mi koluje zánět, který klasická medicína nedokáže vyléčit, takže mám několikrát ročně antibiotika, což zdraví ještě více "podlamuje". Zkoušela jsem bylinky, Joalis, kynezilogi atd. s čím mi mohli pomoci, pomohli, ale pořád to není o.k. Postupně mi všichni říkají, že už mi pomohli, s čím mohli, že nyní to chce pomoc nejlépe léčitele. Jelikož už jsem opravdu vyzkoušela, co jsem mohla, pročetla řadu knih o stravě, zdraví, duchovní literatury, myslím, že je návštěva léčitele vhodné řešení. Děkuji všem, kteří mi mohou poradit, sdílet svou zkušenost, předat kontakt.

Přeji všem pohodový adventní čas a vše dobré do dalšího roku.

Radka


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 10.12.14 13:53

Věříte na homeopatika? Pokud ano, zaregistrujte se, naište mně do vntřní pošty a dám vám kontakt na MUDr. kousek od Brna. Vím o čem píšete, také jsem brala tuhle doktorku s rezervou, ale byla to má poslední naděje a vyplatilo se mi to. Jezdím k ní už více jak tři roky. Teď již jen jednou za půl roku na kontrolu zdravotního stavu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radka21*
Datum: 11.12.14 15:02

Dobrý den, moc děkuji za nabídku, ráda jí využiji. Již jsem se zaregistrovala a vnitřní poštou se Vás snažila kontaktovat, snad se tedy povedlo. Radka

Od: uska®
Datum: 13.12.14 14:03

Radko, nic jsem od vás nedostala, ale kontaktovala jsem já vás do vnitřní pošty. Stačí na ni u vás kliknout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 16:28
avatar

můžete také zkusit tady

http://www.dedekkorenar.cz/uvod.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: babusa
Datum: 10.12.14 17:07

Zkuste si najít na netu pana Emila Havelku,sice je astrolog,ale umí i pomoct a léčit,byla jsem u něj asi před 8 roky ze zvědavosti a na co jsem se zeptala,řekl-i problémy členů rodiny,které seděly jak ulité.A mně problémy v těle,které poznal a které se mi časem objevily.Když si ho najdete a přímo řeknete co máte za potíže,dokáže říct,co je příčinou nebo kde máte v těle problém.Měla jsem na něj kontakt,ale nenašla jsem ho a ani nevím,jestli už nemá jiné č.telefonu.Zkust na netu pohledat.Bývá v Praze,v Bohdalově na Vysočině i jinde.Tak ať se podaří najít příčinu v těle a hodně zdraví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 17:19

Ahoj.Zkuste léčitele Jonáše v Praze.Máte dost financí?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 17:41
avatar

Byla jsem asi dvakrát v Michnově paláci v Praze na výstavě, setkání, nebo jak to nazvat Minervy.

Pořádá Minerva - oáza zdraví a pohody, Praha 8, Sokolovská 82.

Poslední výstava byla 5.-7. 12, podívejte se co tam všechno bylo přímo na stránkách www.minervazdravi.com

Na každé výstavě se najde vždy několik léčitelů, ezoteriků, prodej Bachových esencí, vykladačů karet, z dlaně, prodejců krásných i léčivých kamenů, knih, šperků, byli tam maséři, prodejci bylinek, čajů, zároveň se pořádají přednášky s hudbou, cvičením, povídáním o zdraví a další a další věci. Již si to vše nepamatuji.

Každý si tam najde to, co ho zajímá. Nebo jenom přijde na jiné myšlenky a odreaguje se, odpočine, seznámí se s milými lidmi.

Další bude opět na tři dny od 28.2.15

Pokud jste Prahy, zkuste, jestli tam někoho nenajdete, s kým by jste mohla svoje problémy probrat.

Musím říci, že když jsem tam byla poprvé, tak jsem se z toho celá rozklepala a málem složila. Cítila jsem tam strašně silnou energii, nevím od koho, ale vydržela jsem tam jenom dvě hodiny a musela jsem odejít. Po druhé už to bylo lepší.

Také tam ale najdete věci, kterým nebudete až tak věřit, ale to musí zhodnotit každý sám za sebe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.14 17:13

Možno Radomír Wojnar lečitel, vyťukejte v prohlížeči a poté zkoumejte je-li vhodný

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.