Ženské bradavky po ránu

Od: Datum: 06.11.14 19:25 odpovědí: 2 změna: 06.11.14 23:03

Zdravím vás.

Chci prosím vědět, jestli se ženám po ránu vztyčují bradavky podobně, jako to dělá penis u mužů. Myslím si, že se tahle erotogenní místa připravují na soulož, protože po ránu je člověk odpočatý a je velká pravděpodobnost, že pokud muž a žena začnou souložit, pak samec samici oplodní, protože má sílu a výdrž po spánku akt dokonat do konce. Mám pravdu? Díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.11.14 19:57
avatar

Dobrý den, je to sice zajímavá teorie, ale asi vědecky nepodložená a tudíž mimo. Myslím, že samci mají schopnost "dokončovat" i zcela utahaní. A to vztyčování je někdy zcela neplánované, což je snad lepší, než plánovat a potom nevztyčit. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.14 23:03

Ahoj. Co vím určitě, že se dámě vztyčí bradavky v momentě, když na ni otevřeš okno. To se ale možná stane i tobě. Možná by se dalo i říct, že když se nepůjdeš ráno vyčůrat, tak se tím nejspíš taky budeš na něco připravovat. Jen ty tlaky na močák, ti moc radosti neudělají. Někdy jsou schopny, ti i zabránit v dokončení tvé ranní mise. Hygiena, to je panečku ta pravá příprava na věci. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.