Mám poměr, muž s mužem

Od: Datum: 09.12.14 21:00 odpovědí: 7 změna: 10.12.14 08:20

Ahoj,mám 2 děti a svou ženu,jsme svoji uz 6 let...zjistil jsem že jsem na chlapy,mám milence a je o 7 let mladší,jak to říct ženě?Aby to pochopila?Chci se 100%rozvést... Bohužel je to tak...nikdy by mě to nenapadlo že se mi to stane.


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.14 21:11
 
avatar

Věřte, že to ona na začátku rozhodně nepochopí, bude se zlobit, vyčítat a nechápat, jak ste to mohl nechat dojít tak daleko, že jste si jí vzal a ještě s ní měl děti a přitom věděl, že to zkrátka není život pro vás.

Bude to brát jako radu a podvod.

Jděte si za svou cestou a myslím, že nastal ten správný čas, budete volnější a určite štastnější.

Kdo je inteligentní z lidí kolem vás, tak bude stát na vaší straně, to mi věřte

 
Datum: 09.12.14 21:17
 
avatar

Jít nejdříve za odborníkem, sexuologem a s ním to všechno probrat. Předcházející vztahy, dopady na nynější rodinu, jak se bude vyvíjet nový vztah apod.

Lékaři znají plno podobných případů a jistě s Vás potřebnými informacemi a možnostmi co a jak seznámí. Nebuďte moc hr, a raději obejděte více specialistů, nebo odborníků na vztahy, ať máte co nejvíce informací a rad, různých pohledů na věc.

Přeji Vám, ačkoliv to bude pro Vaši rodinu šok, ať jí to sdělíte co nejšetrněji a dopady budou co nejméně bolestivé. Vydržte to případně oznámit až po Vánocích.

 
Datum: 09.12.14 21:19
 
avatar

Pochybuji, že by tohle mohla nějaká žena pochopit, i kdybyste jí to řekl andělským hlasem. Ale neodsuzuji Vás, jen škoda, že máte ty dvě děti. Především se snažte, aby Vás pochopily ony. Protože klidně můžete přestat být manželem, ale otcem už budete navždy. Žena se po čase vzpamatuje, pro ni to pravděpodobně bude jako noční můra, ale nejste první ani poslední, kdo prozřel až po uzavření sňatku a narození dětí. Ovšem je potřeba, a bylo by to dobré pro Vás a hlavně pro Vaše děti, aby ty děti byly schopné pochopit Vaše důvody. Neuvádíte, jaký máte se ženou vztah. Můžete mít mimořádné štěstí na inteligentní a tolerantní ženu, která rychle pochopí, že se nedá nic dělat,a zachová se kavalírsky. A můžete mít smůlu a zažít peklo na zemi od zhrzené a uražené ženy, která Vám svoji potupu dá co nejvíc vyžrat. A na ženě bude záležet, jak se k věci postaví Vaše děti. Nebudete to mít lehké, ale asi by bylo těžší se zapřít a zůstat s manželkou. A po zbytek života předstírat vztah k ženě.

No, přeji Vám hodně štěstí a sil.

 
Od: anonym*
Datum: 09.12.14 21:32
 

Je to těžké...ten poměr mám 4 měsíce...já už prostě nemůžu ...jsem do něj blázen...je to úplně jiné než se ženskou...se svoji manželkou jsme neměli sex už 1,5 roku...a ještě k tomu ty její nálady...už to prostě nedávám,s tímhle klukem jsem se seznámil v kavárně a zniceho nic se to stalo ...nechápu to taky ale vím že chci být s chlapem ... ženský už asi nejsou pro mě ...detem je 1 a 2,5 roku .. těm zatím není ještě co moc vysvětlovat,já vím celý jsem to poslal ... je mi 33 a ženě 28... ale já za to opravdu nemůžu...bojím se ji to říct do oci

Datum: 09.12.14 22:33
 
avatar
Srandičky, což?
nedávno si psal, že máš přítelkyni a snažíte se o miminko.
měsíc na to, že je těhotná.
najednou přítel.
dost nedůvěryhodné...
 
Datum: 10.12.14 07:18
 
avatar

Hejkale, to je na mrtvici. Člověk si přečte zpověď, zaplaví ho soucit a snaha pomoci chudákovi a vyleze z toho šprýmař! *zed* Doufám, že on ví, co je to karma!

 
Od: rv
Datum: 10.12.14 08:20
 

Vzhledem k tomu, že teprve teď objevuješ, kdo jsi, tak raději počkej. Třeba zítra zjistíš, že zvířátka jsou úplně nejlepší a můžete žít všichni společně.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.