Potažení nehtů gelem

Od: odpovědí: 6 změna:

Dobrý den,prosím Vás máte někdo zkušenosti s potažením gelem na přírodní nehty? Ráda bych věděla,jestli se ty nehty nějakým způsobem nezničí a jestli musím tu vrchní část nehtů obrousit,aby ten gel držel? Předem děkuji za odpovědi. :)

6 odpovědí na otázku

 

 


0x

Jestli nevymysleli nic lepšího, tak se obrousit musí. A pokaždé, když se gel bude doplňovat, musí se nejdříve obrousit z nehtu původní vrstva. Na trhu je teď nový gelolak - tvz. shelack. Je to lak s gelem. Nehty se nebrousí. Lak vydrží minimálně 14 dní. Pak se začne olupovat. Cenově je to asi jako u gelu. Je to spíš taková rychlá náhražka, když chce mít člověk hezké nehty a nechce si nechat dělat gelovky. Každopádně pak doporučuji "odlakování" v nehtovém studiu. Je to trošku složitější, ale nehty se přesto nemusí brousit.


Děkuji,ten shelack vyzkouším :)

Taky jsem chtěla vždycky gel na své přírodní nehty,ale nechtělo se mi je brousit,aby se nezničily,ten shelak vyzkouším hned jak ho seženu.


Našla jsem nějaký lak "Nail prep" na odmaštění nehtů. Taky ho vyzkouším. Kdyžtak video zde: nail1.eu/...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]