Zubní kámen

Od: Datum: 03.10.14 15:46 odpovědí: 6 změna: 03.10.14 23:35

Ahoj!.. Zajímalo by mě, jestli bolí odstranění zubního kamene? Je to horší jak vrtání kazu? uspává se to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.14 15:49

Nebolí to, je to jen nepříjemné, ale určitě ne bolestivé...

Datum: 03.10.14 16:26

Ne, neuspává se. Zrovna včera mi to paradentoložka dělala (chodím pravidelně každých 1/2 roku). Je to těžko popsatelný pocit, občas to i zabolí, většinou je to jen trochu (dost) nepříjemné. Už jsem zažil příjemnější věci, ale s vrtáním zubů bych to určitě nesrovnával. Záleží samozřejmě na zubaři.

Datum: 03.10.14 16:40

Záleží asi i na tom jak je kdo citlivý. Byl jsem jednou a na konci mi tekly slzy a pokud by do 2 minut nepřestala tak bych to nedal. Manželka ta samá zkušenost. Podruhé když šla nechala si dásně čímsi potřít a zákrok byl bezbolestný.

Datum: 03.10.14 16:57
Boli to jen pokud mate zanet dasni. Pokud mate zdrave dasne, tak by to nemelo bolet.
Datum: 03.10.14 17:44

Může být, zánět jsem opravdu měl.

Od: nevim580
Datum: 03.10.14 23:35

někdy to trošku štípne, když zajede pod dásen. nebojte se, nic to není a zoubky budete mít čisté. vrtání je 1000 x horší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.