Plná moc

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den,

chtěl bych vás poprosit o radu. Když mi někdo udělí plnou moc na jeho kartu, kde poté můžu vybírat peníze, nehrozí mi nějaké problémy s dluhy či sankcemi, když budu poté vybírat peníze? Aby banka nechtěla po mne poté peníze či tak, a já bych se třeba dostal díky tomu do finančních problémů.

Díky moc všem za rady ;)

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Plnou moc na kartu? KARTA je majetkem banky a disponovat s ní a pinem může pouze její držitel, to má v podmínkách každá banka. Takže pokud by se něco stalo, banka by šla za držitelem a ne za vámi.


Ano, na kartu. PIN mi již byl také zaslán, takže teď potřebujem sepsat plnou moc, a poté ověřit dopisy. Ale bojím se si vzít peníze z toho, abych třeba já pak něco neplatil či tak.

Vy určo ne, vždy jen majitel. Vás maximálně můžou zavřít za neoprávněné držení cizí platební karty až svého známého naserete :D

 


0x
avatar inzinyrka

Já tomu nerozumím. Když Vám někdo udělí plnou moc na kartu (no budiž), tak asi chápe, že pomocí té karty můžete z účtu vybrat peníze. Předpokládám, že víte, kolik a proč můžete vybírat, tak co by po Vás měla banka chtít? O jakých dluzích uvažujete? Nebo možná, že se ptáte tak strašně obecně, že není jasné, co vlastně chcete vědět.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]