Putin Obama a spol

Od: Datum: 06.11.14 09:07 odpovědí: 7 změna: 06.11.14 14:35

Denně v televizi a dalších blábolkách, Putin, Obama, Ukrajina, Čína, Kim jako kafomlýnek, jaký je názor je to úmysl, neb omezenost blábolek. Máme sousedi Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko možná by část čecháčků zajímalo i problémy sousedů. Nejen činnost ruského mužíka, opálenýho policajta a obtloustého Kima.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 06.11.14 09:37

hele, není toho na vás poslední dobou moc? co takhle lázně na 2 tejdny, bez televize, rádia, internetu? :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.14 11:32
avatar

Bambulo, štěkáte na nesprávný strom. Buď pište do rádíí a televize anebo tyhle přístroje vůbec nepouštějte. Pusťte si nějakou fajn muziku nebo četbu na pokračování. Já jsem už víc jak půl roku neviděla zprávy a žiju a svět se točí dál beze změny. Můj nezájem nic nezměnil. ;) Najděte si něco, co vás bude bavit a budete spokojenější než teď, kdy vaše příspěvky a rady jsou plné zloby a nenávisti. Která stejně vůbec nic nezmění.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.14 14:24

Vážená paní, děkuji za rady já jsem velmi spokojen a když mám problém tak si mohu sehnat marjánku, ale je to více názor okolí, pracuji v kolektivu 15 zaměstnanců, 10 jich pravidelně nadává od Česka přes Ukrajinu, Rusko až k velkému bratru USA, 1 se občas cpe marjánkou, 1 je kvalitní pivař, jeden občasný alkoholik, jinak omlouvám se za názory je mi 26 let tak se v socialismu, v komunismu, v kapitalismu velmi těžko orientuji a česko banánovou demokracii jsem nepochopil vůbec

Od: buss
Datum: 06.11.14 12:19

Je vidět, že nemáte jiné starosti, a proto řešíte světové, šťastný to člověk. Děte do OSN.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mili*
Datum: 06.11.14 12:27

Teda mě by zajímalo kdo je ten opálenej policajt, a ruský mužik :)) Obama a Putin?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janplinto*
Datum: 06.11.14 14:02

Založit vlastní webové blábolky a doufat v přísun příznivců. *kafe*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: atj®
Datum: 06.11.14 14:35
avatar

No tož to je jednoché,

kdo chce poslouchat ať poslouchá a kdo ne, nemusí se vůbec o to zajímat. Já světové dění nijak nesleduji, mělo by mi to být šumák? Jasně že jo. Starám se o syna a na ničem jiném mi nezáleží. Chci aby se měl dobře. Všichni jenom nadávají a házejí špínu na ostatní, ale když má přijít na činy, češi jsou doma nebo v hospodě u piva a dělají, že se jich to vůbe netýká, prostě ostuda a hamba!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.